Sign in to follow this  
Followers 0
Guest hans

Čirá optika

38 posts in this topic

jojo vybral bych si z nejakych tech svetel pres zimu do nekterych asi pujdu pokud si pežůtka nechám :super

a nic se menit nemusi, pasujou presne za stávající svetla:super jen nemaj motůrky

[upravil dne 16/11/06 Mr.Bomba]

jo to pasujou přesně,ale můsí mít správnej rok výr.a jak píše Mr.Bomba-nemaj motůrky.ale pokavaď nejezdíš nafasovanej tak to ničemu neva.

Původně zaslal: Mr.Bomba

jojo vybral bych si z nejakych tech svetel pres zimu do nekterych asi pujdu pokud si pežůtka nechám :super

a nic se menit nemusi, pasujou presne za stávající svetla:super jen nemaj motůrky

[upravil dne 16/11/06 Mr.Bomba]

a nedaji se moturky \"nejak pridelat\"? z nabidky f2tuning se mi hodne libi 2 typy a o angel eyes porad tak trochu uvazuju...

a nedaji se moturky \"nejak pridelat\"? z nabidky f2tuning se mi hodne libi 2 typy a o angel eyes porad tak trochu uvazuju... no někde se to tu taky řešilo a myslim si že psali že nejdou

Ahoj!

Taky už jsem po nich koukal, mám ulámaný blinkry, sotva drží, tak že bych to vzal z jedný vody na čisto.

Ale co hlavně - někde na Netu jsem viděl v nabídce od AngelEyes už i s nastavováním výšky, s motůrky! Mrknu a dám to sem.

u nekterych je tam napsano: S vestavěnou elektrickou nastavitelností.

takze ty by měli být OK ;)

[upravil dne 19/11/06 Mr.Bomba]

Původně zaslal: Mr.Bomba

u nekterych je tam napsano: S vestavěnou elektrickou nastavitelností.

takze ty by měli být OK ;)

[upravil dne 19/11/06 Mr.Bomba]

jenže ty s elektronickou nastavitelností jsou na new modely , a ti se staršími modely mají asi smůlu , (tím pádem i já) :aut:(

[upravil dne 19/11/2006 raspa]

kdyby jste to nekdo kupoval na new model s tou \"elektrickou nastavitelnosti\" tak dejte vedet jak to funguje...

AngelEyes se mi moc zamlouvaj ale o nastavitelnost bych prijit nechtel...

píšou, že na nový, ale foto je stejné jako na starší. Asi to tam maj jen jako ilustrační. Hajdalácí...:( Tak nevím, jestli do nich půjdu...

Koupím 2 blinkry po 2 stovkách a je to.

Původně zaslal: Lluciano

Třeba tady

http://www.fun-tuning.cz/index.php?page=catalogue&category=21&parent=3&car=Peugeot&model=306&typ=〈=0

Co myslíte? Jsou i s motůrky? Nevím, jak vy, ale já to občas používám...

ajajaaaj, ted me ceka vetsi investice do udrzby, ale po novem roce se asi neudrzim. 2 krouzky a nastavitelnost ... to chci! :aut;)

jo jsou fakt pěkný , kdybych mohl dát na svůj starý model , bez nějakých větších problémů ty s tím naklápěním tak bych je asi bral.Až je někdo koupí a přidělá na svého miláčka , tak se určitě podělte o zkušenost - někde jsem tu taky čet že za mlhy nebo při nepříznivém počasí to se svítivostí s nimi za moc nestojí

Původně zaslal: raspa

Až je někdo koupí a přidělá na svého miláčka , tak se určitě podělte o zkušenost - někde jsem tu taky čet že za mlhy nebo při nepříznivém počasí to se svítivostí s nimi za moc nestojí

byla to neci konkretni zkusenost nebo takove to obecne \"slysel jsem, ze kdyz blablabla...\"? :)