Sign in to follow this  
Followers 0
bigoš

Žárovičky klima

9 posts in this topic

Zdar pažouťáci. Jsem tu nový a hned mám dotázek. Výměna 3ks žároviček pod osvětletí ovládačů digi klima (skoro Tesla Holešovice za 3Kč) vyšla na 450Kč::myslim zda lze žárovičku z umělohmotného krytu vypájet a vyměnit jen žárovičku?

Původně zaslal: bigoš

Zdar pažouťáci. Jsem tu nový a hned mám dotázek. Výměna 3ks žároviček pod osvětletí ovládačů digi klima (skoro Tesla Holešovice za 3Kč) vyšla na 450Kč::myslim zda lze žárovičku z umělohmotného krytu vypájet a vyměnit jen žárovičku????

No měli by to být žárovky buď bezpaticový, ta patice jde sundat a mění se jen skleněná baňka, nebo je to vcelku s tou paticí a je to nabodovaný k těm plíškům, ty se mění celý. A mám dojem že tu někdo psal že jsou zaměnitelný. A vítej mezi námi.

Díkes za odpověď. Takže u této klimošky jsou tedy výměnné jen s paticí nebo to aspoň tvrdí v servisu. Já jen myslel jestli někdo někdy nezkoušel vyměnit tyto pevné. Zdá si 450Kč trochu moc.:papa

Díkes za odpověď. Takže u této klimošky jsou tedy výměnné jen s paticí nebo to aspoň tvrdí v servisu. Já jen myslel jestli někdo někdy nezkoušel vyměnit tyto pevné. Zdá si 450Kč trochu moc.:papa

No tyhle žárovky jsou snad ve všech autech , palubních deskách atd. jedna stojí asi 24kč, ta bez patice 10kč, zbytekm asi za práci, záleží na servise, některý učtují i 400 za hodinu

No jo to víš práce toho technika není zadarmo, za pěkný úsměv to dělat nebude, takže 90% procent ceny tý opravy je za práci, naúčtují minimálně tu hodinu.

Tak hold Peugeot drancuje naše kapsy, jelikož naúčtovali podle katalogu 123Kč jen za žárovičky, práce byla asi 5minut.

Tak hold Peugeot drancuje naše kapsy, jelikož naúčtovali podle katalogu 123Kč jen za žárovičky, práce byla asi 5minut.

Chce to neznačkovej servis, ale takovej kterej Peugeotum rozumí, pozor není to každej, na hlavní stránce P-C je seznam servisů

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Chce to neznačkovej servis, ale takovej kterej Peugeotum rozumí, pozor není to každej, na hlavní stránce P-C je seznam servisů

Je dobré se vždy zeptat na několika místech. :super