Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záhadné zvuky


Vopičí

Recommended Posts

Tak bych se vás zase chtěl na něco zeptat.

Z prostoru motoru jsou slyšet velice podivný zvuky:nevim. Je to takovej kňoukavej zvuk, hlubšího tónu. Je to slyšet hlavně když jedu při nízkejch otáčkách (1500-2000), při vysokejch jsem to ještě neslyšel. Je to jako kdyby dřela nějaká guma o dutý místo. Je znatelný, že se ten pazvuk šíří po táhlech řízení, nebo od kol i do volantu. Má to něco společnýho s otáčením kol (popřípadě převodovkou, ale to bych spíš vyloučil). Pokud mám neutrál, auto stojí a já prošlapávám plyn, tak to nevydá ani hlásku.

Mohly by to bejt poloosy, ale ty pokud jsou Ko tal lupou ne?

Všem dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebude ono, kdyby bylo např levý ložisko (pohled z místa řidiče) v háji, tak by to hučelo v pravotočivý zatáčce a naopak. Ale tohle se projevuje nejvíc, když jedu rovně nebo malilinko vychyluju směr jízdy. A není to souvislý hučení, ale jako když něco o něco drhne a je to asi taj 4krát hlučnější, než když hučí ložisko. Vůbec netuším,co to je:myslim.

[upravil dne 16/11/06 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem dale zjistil, dela to jen pri tech nizkejch otackach a kdyz motor ani netahne, ale ani nebrzdi. A taky jsem zjistil, ze je to nekde pod pedalama smerem do motoru. Az dorazim ze skoly domu, tak jeste poslechnu ty audio ukazky a pak dam vedet.

Ale uz zacinam tusit, ze je leva poloosa KO :nevim

Diky kluci.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme u těch kraválů co jdou z auta, taky Vás všechny jako mě štve, že jak je teďka zima, naše nekvalitní plasty v 205 zcvrklý a ztuhlý, jako to všechno vrže a křípe?Když jsem auto v létě kupioval byla to pohodička nic nevrzalo říkal jsem paráda, tedka jak jsou teploty u nuly a auto stojí venku přes noc, tak to je kravál když člověk něco přejede. Tenhle jev jsem sledoval už u škodovky v létě ticho, v zimě je slyšet uplně všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommys

když jsme u těch kraválů co jdou z auta, taky Vás všechny jako mě štve, že jak je teďka zima, naše nekvalitní plasty v 205 zcvrklý a ztuhlý, jako to všechno vrže a křípe?Když jsem auto v létě kupioval byla to pohodička nic nevrzalo říkal jsem paráda, tedka jak jsou teploty u nuly a auto stojí venku přes noc, tak to je kravál když člověk něco přejede. Tenhle jev jsem sledoval už u škodovky v létě ticho, v zimě je slyšet uplně všechno

Jj, přesně tak, je to hold pravá plastová palubka :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

zlatej prokluzující klíňák - přes ten nejsou ty ostatní hluky vůbec slyšet :P

je-li levá poloosa KO, tak to cvaká v pravých zatáčkách ( a nepříjemně to škube)

Tak to mi nedělá, ten pazvuk to vyluzuje jenom když jedu rovně. Ale co není, může časem bejt:D

O víkendu ho zkusím zvednout(jak je v odkazu od durino81) a uvidím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

zase to tak drehé být nemusí - u Glogara stojí poloosa na můj koráb příjemných 1200,- (teda, musíš ji čenžnout za tu svou starou)

To je dobrá cena, tu bych bral:). Jenže asi koupím na obě strany, aby to bylo v cajku, ta druhá na tom nebude o moc líp, Pažout už hold má něco najeto. A asi rovnou i koupim ramena, jsou už taky takový všelijaký......a bude z toho zase nový auto:D........Ježíšek bude mít letos co dělat, aby to unes:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je to 100% jistý, kratší poloosa je KO. Dnes jsem zvedl auto a bylo vymalováno, nechal jsem točit kola a poslechl jsem si....děs:o.....lupe , cvaká a chrastí. Když jsem vytočil volant úplně doprava, tak se začla tak mrskat, že jsem myslel, že se rozskočí.

Všem díky.:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...