Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé


Stewi

Recommended Posts

Kua, já se na to... Asi si radši koupim trabanta a bude to:mrk

Asi se v tom fakt projedu abych věděl jak a co. To bude asi nejlepší nápad, ale bojim se že si vyberu o dva rendlíky navíc:grr

A pak mi auti bude papat i trávu kolem, ale bude to ono,doufám teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Ferry

Ono u toho trilitru nebudes mit o moc vetsi spotrebu nez treba u 2.0, mozna v extremnim pripade bude i nizsi, pac ten motor nemusis tolik tocit. Samozrejme ze kdyz s tim budes litat 230 po nemeckych dalnicich, tak ze si to vezme patricnou davku paliva, ale na normalni jezdeni s klidnou nohou te to nesezere. Je treba ale pocitat s vetsi investici po zacatku, pokud nebudes mit jistotu u rozvodu a budes je preventivne menit, tak je to min 12 000 Kc

Přesně tak... jezdím denně po rudné do školy do Poruby (Šenov - Poruba cca 23km).. Jezdím kolem 110-160 pohodička (samozřejmě jen tam, kde mám dostatečný výhled a kde to znám - mám se rád... kupé nemám na závodění...) a taky dost po městě, auto nijak nešetřím a papká 12litrů, takže žádná hrůza.

Vypíšu všechny investice, od nákupu auta... Coupé mám cca měsíc a půl

Dovoz + přihlášení 12000kč

Geometrie 1000kč

olej (total 5w 40) + filtry 1500kč

rozvody 10000kč (po známosti origo díly) - mimochodem měl jsem tam ještě původní (tach.82000km) - takže spokojenost s dobrým kupem :)

Brzdy (delší dobu to stálo, a zadky byly KO) Brembo(zadek - kotouce a desky + ATE(predek desky) 8500kč (+-, přesně nevím)

pojistka allianz : 10000kč

medvěd blok: 5000kč

zimní pneu: 13.000kč

plast pod motor 730kč

plus ještě nějaké drobnosti... takže celkem kolem 80.000kč se vším všudy, ale mám auto v TOP stavu, kůže velmi zachovalá - nepopraskaná, nic netříská, nic nevrže, motor má sametový běh, otáčky nekolísají, studené starty bez problémů, zabírá krásně odspodu, a v každém servise říkali, že je fakt v perfektním stavu....

Co z toho plyne... po koupi auta musí mít člověk alespoň nějakou rezervu na nutné opravy :) a hlavně pevné nervy při výběru. Já objel několik kupátek a musím dát za pravdu těm, kteří tvrdí, že koupit kupé koupené v česku v dobrém stavu a hlavně nebourané je velké umění. To moje je dovoz z Francie.

Ať dobře vybereš ;)

[upravil dne 24/11/2006 @re]

:o:o:o a ja si rikam, ze jsem to modre coupatko uz nekde videl :mrk Vitaj, spoluzaku, tys taky IT? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stewi

Kua, já se na to... Asi si radši koupim trabanta a bude to:mrk

Asi se v tom fakt projedu abych věděl jak a co. To bude asi nejlepší nápad, ale bojim se že si vyberu o dva rendlíky navíc:grr

A pak mi auti bude papat i trávu kolem, ale bude to ono,doufám teda...

Zaručuju že neodoláš.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

:o:o:o a ja si rikam, ze jsem to modre coupatko uz nekde videl :mrk Vitaj, spoluzaku, tys taky IT? :D:D:D

Zdravím, jj už pomaličku finišuji... jsem v pataku na hgf. ;)

Aaa nejezdil jsi s takovou modrou 406kou na Dr. Maleho? :myslim Alu, vyfuk, folie... :mrk

Ja jsem tretak na FEI :super:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: @re

:o:o:o a ja si rikam, ze jsem to modre coupatko uz nekde videl :mrk Vitaj, spoluzaku, tys taky IT? :D:D:D

Zdravím, jj už pomaličku finišuji... jsem v pataku na hgf. ;)

Aaa nejezdil jsi s takovou modrou 406kou na Dr. Maleho? :myslim Alu, vyfuk, folie... :mrk

Ja jsem tretak na FEI :super:papa:papa:papa

nene, na doktora maleho jsem nejezdil autem... tehdy velmi vyjimečně oplem kadet 1.6D.. to byl panečku chrochta :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kola nejsou špatný, ale jakmile se na to plácne křídlo nebo nějaký kit, úplně to pokazí celkovou linii auta... Co se týče podsvětlení to taky moc nemusím. Jedině podsvícení, které se mi líbí je černý auto a sytě zelené podsvícení, ale u 406 coupe bych to nedělal... To bych si radši koupil xenonový výbojky.... :D

Toť můj názor.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Ty kola nejsou špatný, ale jakmile se na to plácne křídlo nebo nějaký kit, úplně to pokazí celkovou linii auta... Co se týče podsvětlení to taky moc nemusím. Jedině podsvícení, které se mi líbí je černý auto a sytě zelené podsvícení, ale u 406 coupe bych to nedělal... To bych si radši koupil xenonový výbojky.... :D

Toť můj názor.... :D

Já jsem podobného názoru...

Neony ee, xenony ano, začernit skla, a postavit to na alespon 18\" kola (chromovane vypadaji skvele)...

možná sportovní kit sání od k&n a nějakou lepší hudbu (JBL co tam je mně moc nenadchlo) ale nic extremniho s 19\"subacem... jen takovy decent...

To auto nepotřebuje tunit!!! :roker

Kola dělaj auto :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě nestačí ty JBL? Já bych řekl, že hrají hodně slušně... Teda já rádio v autě moc neposlouchám jedině když jedu někam dál...

Kamarád zase je opak. Hudbu v autě miluje. Měl starou mazdu 323F a celý kufr mu zabírala tuba. Vždy když se blížil tak jsem z dálky slyšel duc, duc a pak jsem ho viděl.... :D Jako spolujezdec dobrý, ale jako řidič strašný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já taky můžu dobrou a kvalitní hudbu, samo žádná přeháňka, ale když vidím ty Toje s odbarvenym kohoutem na hlavě,ornamentem na tričku a řvoučíma VEJŠKÁČEMA(nejlépe Denzla neba nějakej jinej ****), tak se mi z hudby dělá zle... a to z jakýkoli...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

taky shanim 406 coupe, spotreba a povinny ruceni mi zas tak nevadi, takze po vasem doporuceni sahnu po trilitru. Shanim po webech uz mesice a porad se mi nedari sehnat do 6000EUR, coz je zhruba strop aby mi zbylo na uvodni servis. Mate nejakej typ kde shanet?

Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...