Sign in to follow this  
Followers 0
Pája Rybišár

Dobrá karosárna v Pardubickém kraji

14 posts in this topic

Ahoj lidi,chci se vás optat,jestli někdo neví o nějaké dobré karosarně v okolí Chrudimi.....Potřebuji vyvařit pár míst na auti,třeba ty malý podelníky zadní podlahy...:P a určitě ješte někde mistní korozi...Díky:papa

post-0-14109595007576_thumb.jpg

No to jsem si koupil na vrakarne půlku auta a z toho jsem si vše poctivě odvrtal a odřezal.:P

Byla to kastle z 1992,najeto 22000 po dědovi-garažovana,nejeta,,,co to pujčil vnukovi a ten mu ji rozstřelil na predek(total).přísám bůh,nikde jsem na tom vzadu nenasel korozi.Ted mam z toho uplně komplet plechařinu:super:super

post-0-14109595007718_thumb.jpg

Hele, Pájo, ty zadní blatníky jsou stejný jak na starej, tak na novej model? Já mám totiž pod zadníma světlama šílenou lišku a chtěl bych to nějak dát do kupy, tak se právě ptám, abych nekoupil kus zadku starýho modelu a nezjistil, že mi je na dvě věci...;)

Teda vše okley až na lak,je to taková kapučínova barva,vše to mam stříkany zinkosprejem,antikorozni zakladovkou,rezistinem,tlumexem a vsim moznym...stejne si myslim že to meli spatně udělaný,proč do toho nenapustily neakou konzervační hmotu(mastnou-alespon,nebo vosk)a proč tam udelaly takove velke otvory?K odvetravani?Ale proč tak velke-nechapu....:nevim:(

ty podelniky se daj vyrobit,kazdej sikovnej klempiř s ohybačkou ti je uděla a kdyby jsi chtel novy tak jsou k dostani tady:http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?

ale nejsou tam ceny,ale vse na kastli je mastny,videl jsem novej zadni blatak za 5600 bez Dph atd......:bojim

Blatník je jinačí-je jinak zakončenej díky tomu že tam je jinej sestavenej panel zavazadlovyho prostoru-takže zadek z novyho modelu:D

No jukněte kdyžtak sem:http://www.karosarske-dily.cz/default.asp?cls=spresenttrees&strid=3630

Tady je to i s cenou:P:Phrůza děs!Ještě že mám zdravou prd....:D:D

Sakra! Jde mi o roh zadního blatníku a vnitřní část pod tou slabou (zahnutou) částí světla s částí zadního čela pod světlem (vyloženě jen tyhle rohy, pokusim se dodat nějaký fotky)...:(

no potěš, já mám na autu najeto půl mega a je tak zhuntovaný od bejvalejch majitelů, ale že bych musel něco vyvařovat? mám jen pár orezlinek a to ještě kolem spojů a nebo od odřenin

Hmm vetšinou to tak je že ta koroze byva mistná,takze jsou mista kde je to v prd.a mista kde je to zánovní:bojim....

No před-předchozí majitel zjistil, že mu teče do kufru, tak vzal silikon a zadní světla přilepil natvrdo silikonem ke kastli, ale voda se tam stejně dostala a dopadlo to hrozně. Tady mi vložit fotky nejdou, takže to sem dám až v pondělí v práci, uvidíte dílo \"mistra\"...:grr

Hele vímo karosářovi, je to můj soused na chalupě v Krasnicích u Přelouče, jmenuje se Pavel Pecold a bráchovi dělal před pát lety Vectru a drží neuvěřitelně. Plus má stolici na čerpadla, kdyby jsi potřeboval. Tel. je 466 977 153.