Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nesvítí potkávačky..


Lluciano

Recommended Posts

Praskla mi žárovka a přestaly díky tomu úplně svítit potkávačky. Obrysovky v pohodě, dálkový taky. Pojistky se zdají v pořádku. Prosím o radu, může to být relé, ale nevím, které to je, neb nemám žádnou chytrou knihu, nebo možná taky přepínač pod volantem, ale chtěl jsem napřed vyloučit to relé.

Jo, a která pojistka k nim patří? Nemáte někdo nějakou fotku manuálu?

Dík moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Praskla mi žárovka a přestaly díky tomu úplně svítit potkávačky. Obrysovky v pohodě, dálkový taky. Pojistky se zdají v pořádku. Prosím o radu, může to být relé, ale nevím, které to je, neb nemám žádnou chytrou knihu, nebo možná taky přepínač pod volantem, ale chtěl jsem napřed vyloučit to relé.

Jo, a která pojistka k nim patří? Nemáte někdo nějakou fotku manuálu?

Dík moc!

Předně by to chtělo abys nám sdělil co máš za auto , pravděpodobně 306 ale napiš ročník popřípadě obsah.Pak bude záležet kolikatipojistkovou skříň máš 13ti , 23ti nebo30ti ,aby jsme ti zdělili na které pojistky se zaměřit.Pokud ti ale svítí obrysovky a dálkový mohlo by to taky být špatnou přepínací páčkou....nebo relé

[upravil dne 14/11/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Prošel bych pojistky , proměřil relé , kouknul i po kabelech , pokud bude vše ok tak to bude vadná páčka (přepínač).....

Novou tam dám ještě dnes, ale kontroloval jsem obě, druhá je zdravá. Dík za ty pojistky. Které relé to je? To je právě ten hlavní problém. Muselo se to přepálit přímo když praskla ta žárovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je vyřešeno...

Nakonec jsem to všechno proměřil a zjistil, že dopředu proud jde a že i ta zdánlivě zdravá žárovka odešla. Takže praskly obě najednou! To sou mi věci...

Dík za rady.

Přesto by mě zajímalo, které relé je na světla. Kde ho najdu a jak vypadá. Pro příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Tak už je vyřešeno...

Nakonec jsem to všechno proměřil a zjistil, že dopředu proud jde a že i ta zdánlivě zdravá žárovka odešla. Takže praskly obě najednou! To sou mi věci...

Dík za rady.

Přesto by mě zajímalo, které relé je na světla. Kde ho najdu a jak vypadá. Pro příště.

ze prasknou obe potkavaci zarovky neni zadny zazrak, stava se to celkem bezne. Rele na svetla neni zadne, vsechno jde jen pres kontakty packy pod volantem, jak parkovacky, tak potkavaci a i dalkova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Lluciano

Tak už je vyřešeno...

Nakonec jsem to všechno proměřil a zjistil, že dopředu proud jde a že i ta zdánlivě zdravá žárovka odešla. Takže praskly obě najednou! To sou mi věci...

Dík za rady.

Přesto by mě zajímalo, které relé je na světla. Kde ho najdu a jak vypadá. Pro příště.

ze prasknou obe potkavaci zarovky neni zadny zazrak, stava se to celkem bezne. Rele na svetla neni zadne, vsechno jde jen pres kontakty packy pod volantem, jak parkovacky, tak potkavaci a i dalkova

Hm tak to bych neřek že odejdou obě najednou. Relé opravdu na světla žádné není ? Já myslel že na new modelech je . No rozdodně jsem zas o něco chytřejsí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...