Sign in to follow this  
Followers 0
deeper

Jen taková ptákovina

17 posts in this topic

Včera mě napadla (ale dlouho jsem se bránil) zajímavá myšlenka. Mam doma asi tři notebooky a většinou na nich odešli LCD. Jeden má i zvukovku. Dal by se napojit na autorádio a používat to jako mp3 přehrávač? Odmontoval bych display a hodil tam malinkej Tušim asi 7 palců a celej hdd narvat muzikou. Myslíte že to je reálný??????? Nebudu tady rozepisovat co má za hardware, ale to neni problém, spíš myslim po tý stránce propojení rádia a zvukovky aby to trochu hrálo

Ja si myslim ze realny to je protze neco podobneho zamyslel Ondra se starym pocitacem. Zní to rozumne. Nekdo vozi v kufru zesik a ty notebook proc ne....:D:D:D:D:D

je to relny docela bez problemu, ale radeji volim radio s MP3

Vešel by se mi do kastliku:D Teoreticky. Rádio příjde na desítku a tohle by stálo pár stovek....... Hdd tam je taky slušnej tušim něco kolem 10GB to bych si v životě neposlech všechno co by se tam vešlo.......... s počem by byl problém hlavně udělat trafo na 220V a pak ty otřesy:o

to deeper: jedinej a hlavni problem je s napajenim.... skoky nevadej, to mam vyzkouseny, ale kdyz ti de z baterie 12-16V, tak je potreba to hoooodne dobre stabilizovat...

to je hlavni prusvih, ten uz sem skoro doresil (previnutej AT zdroj), takze uvidime :)

PS: Hele, kdyby se ti v notebooku valely nejaky pameti, tak bych kdyztak koupil....

Nápad to není věru zlej, ale nějak vyšpekulovat ovládání. Dalo by se to třeba přez IRDA port. Použít IRamp a naučit no?ák příkazy z libovolný dálky.

Hics az doted jsem tomu docela rozumel ale to co si zas napsal ty me totalne vykolejilo a jsem zas uplne mimo misu:D:D:D

Něco podobnýho mi udělal známej..... dálkový ovládání poče. Má to asi deset věcí a dá se to nastavit na jakejkoliv ovladač.

Ondra: S pamětí to je v háji....... V jednom mám 128 ale ten si necham a ten druhej je celej vykuchanej. Je tam jen deska:(

Kdyz jsem daval do auta cdromku z PC tak jsem taky resil zdroj. V nakym A radiu jsem nasel neco co prvne tech +-12 z Autobaterie vyhnalo na 18 a z toho stabilizovalo potrebnych 5 a 12V. Mozna bych jeste nekde nasel schema.

Ja to nakonec pro CDROMku nepotreboval, 5V jsem udelal stabilizatorem 7405 a to kolisani pres 12V pri dobyjeni CDromka v pohode snasi uz ji tam mam dva mesice a furt hraje :) . Ale zakladni deska u notase bude dost mozna haklivejsi :D

tomyka asi tak nejak. a jeste kdyz uz tam budes mit ten komp tak si tam dej obrazovku a muzes se tam chodit koukat na filmy:D:D:D:D

Cabrio: Ty mi čteš myšlenky????? :o Zrovna včera jsme rozebírali že kdyby se koupila mechanina DVD/CD tak by se dalo na DVD médium vysmahnout kolem 4GB muziky + by na tom běhaly filmy. Normální mechanika se dá sehnat do 1500,- a přiojit jí tam přes dat. kabel...... Jenom by se musel koupit nějakej pořádnej LCD.... jenže 7palcový se pohybujou kolem 7-9 tis. Ale už mě to taky napadlo. Jenže pak abych se bál nechat to auto někde stát. Tady u nás se všechno moc rychle šíří a za pár dní by celý město vědělo, že si vozim v pegině nor?as s DVD a byl bych bez auta v lepším případě by mi ho někdo vybral:mad:

Jo a budes jak v rychle a zbesile dvojce. Ten tam mel taky lcd display akorat to mel napichnuty na palubni pocitac a hlidalo mu to vsechny ptakovinay kolem auta a ukazovalo

Zase v jedničce pařil GT3:D:D Ale u nás jezdí Corado a to má udělanej nástřik ala Fast and furious a ten tam pouští i film, ale má tam minimálně 13 palcovej monitor. Vypadá to fakt suprově......... mě by stačil ten malinkej, a? je co dělat v zácpách:D:D:D:D:D