Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chvění auta


jirujak

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se na něco zeptat. Mám peugeota 306 1,9D a při jízdě se mi v určité rychlosti rozechvěje celé auto. Auto se chvěje i při menší rychlosti ale mnohem míň (nepatrně). Myslím si že vyvážením kol to není, protože.....

To chvění je poměrně dost cítit hlavně při rychlosti mezi 60 až 80 Km/h - kdy se celé auto úplně rozklepe, ale jen když je v tahu!!!! Když v této rychlosti vyřadím je klid. To chvění je cítit i volantu ale hlavně na řadící páce-ta se taky dost chvěje. Když jedu rychlostí při které je to nejvíc znát a vyřadím vše se sklidní - cítit je to i při brždění na pedálu od brzdy. Čím by to mohlo být? :myslim Poradím mi prosím někdo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ne, když jedu na neutrál a postupně přidávám plyn tak aby šel motor do otáček tak se auto nerozklepe. Ani když stojím a dávám motor do otáček... Zkoušel jsem o tom ještě něco hledat na netu a dočetl jsem se že většinou mají tento problém opravdu na starosti silentbloky ale taky jsem se dočetl o poloose, tak nevím... Budu s tím muset nkam zajet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirujak

Zdravím, chtěl bych se na něco zeptat. Mám peugeota 306 1,9D a při jízdě se mi v určité rychlosti rozechvěje celé auto. Auto se chvěje i při menší rychlosti ale mnohem míň (nepatrně). Myslím si že vyvážením kol to není, protože.....

To chvění je poměrně dost cítit hlavně při rychlosti mezi 60 až 80 Km/h - kdy se celé auto úplně rozklepe, ale jen když je v tahu!!!! Když v této rychlosti vyřadím je klid. To chvění je cítit i volantu ale hlavně na řadící páce-ta se taky dost chvěje. Když jedu rychlostí při které je to nejvíc znát a vyřadím vše se sklidní - cítit je to i při brždění na pedálu od brzdy. Čím by to mohlo být? :myslim Poradím mi prosím někdo..

Jo to budou klouby na poloosách..

Zkus za ně vzít na heveru rukou a koukni na manžety, jestli v nich je vazelína, nebo nejsou ruplé.

Při té příležitosti to chce, posvítit si alespoň na domečky silentbloků. Já z toho mám teď masážní sedačku, jak se to klepe... holt šetřim na poloosu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...