Sign in to follow this  
Followers 0
Jerome

Zámky 405 sedan

7 posts in this topic

Prosím o pomoc, nějací burani mi chtěli ukrást 405 a zničili všechny zámky, podařilo se mi prozatím zprovoznit jeden, abych mohl alespoń zamknout, ale je potřeba je vyměnit. Nevíte, kde se dají pořídit za rozumnou cenu? Nemůžu je sehnat ani na vrakáčích. Díky. Lezu do ní, jak do tanku ::grr

já jsem koupil sadu zámků z druhovýroby (vše kromě kastlíku před spolujezdcem a navíc bylo i zamykací víčko nádrže) cena byla cca 2 500,- Kč. Je to ale už tak dva roky zpět.

Bylo to po tom, kdy se mi někdo chtěl dostat do kufru a vyrval zámek.

to sou kur*y.nakopat do řiti by potřebovali.a nejlíp pustit proud do celého auta,aby dostal ránu když šahá na to co mu nepatří.pak by si to příště rozmysleli.taky mě málem čorli 405 nějaký 2 cucáci (tak 16-18 let)no tak sme ji dali na budku(s kámošem)klika byla že sme se k autu zrovna vraceli páč sem si tam nechal tel. nevim jak by to dopadlo kdyby sme se nevrátili k autu

Původně zaslal: ondris

podla mna isli po tom telefone nie po aute.. takze chlopi nic tam nenachavajte...

po telefonu nešli protože sem ho měl zavřenej v kastlíku.byli to cucáci a asi se chtěli v něčem projet.

Zámky se prodávají normálně v distribučkách - Autobenex, Autokelly atd. - jako sady. A nejedná se o žádnou druhovýrobu, většinou je to Valeo, což je prvovýrobce.

Jinak nějaké starší zámky tady mám, ale většinou jen spínačku a záměk kufru - ty boční totiž vypáčí nejčastěji, takže je chce každej. U svého auta třeba boční vůbec nemám, a otevírám jen dálkou.

. U svého auta třeba boční vůbec nemám, a otevírám jen dálkou.

..vyřešil jsem to úplně stejně, zničili mi oba zámky, za 699,- jsem si koupil dálkové ovládání centrálu a mám klid.. :roker