Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Váha vzduchu


Estintore

Recommended Posts

Zdravim.. začnu od začátku.. koupil jsem auto Peugeot 406 2.0HDi r.v 2000. Auto táhlo až tak nějak od 2.500ot., tak jsem dle návodu vyčistil váhu vzduchu a jízda se zlepšila.. nicméně stále to nebylo tak jak to má být a spotřeba byla také vysoká. Takže jsem tedy v auto-kelly zakoupil za 3400Kč novou váhu vzduchu, kterou jsem tam dnes namontoval. Výsledek je takový, že autí opět vůbec netáhlo.. takže jsem váhu odpojil a jede jako normálně. Může mi to nějak někdo vysvětlit?? Jsem laik a nechápu... ještě bych rád věděl na co má toto odpojení vliv...??? Spotřeba a ? Děkuji za rady a odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se to připojí na diagnostiku, tak se snímá desítky údajů čidel a pracovních podmínek. Pak lze identifikovat příčinu.

Že by někdo dokázal jen na základě \"špatně táhne\" určit co je chybné v tomto složitém řídícím systému, to by musel být jasnovidec. Napiš odkud jsi, a kolegové poradí, kde je v okolí seriozní servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...