Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sterace


oni

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medion

ja do nich du taky koupil sem obič a asi po 14ti dnech začali zase skákat a drnčet.

Já jsem ze stěračů za 80,-.kč vyléčenej, mažou vodu po skle akorát, vystřídal jsem asi 5 párů na škoduli za týden:D pak jsem je rozdával nepřátelům:D:D

Bacha na Hurvajze je zákeřnej , až bude něco rozdávat tak radši nebrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medion

ja do nich du taky koupil sem obič a asi po 14ti dnech začali zase skákat a drnčet.

Já jsem ze stěračů za 80,-.kč vyléčenej, mažou vodu po skle akorát, vystřídal jsem asi 5 párů na škoduli za týden:D pak jsem je rozdával nepřátelům:D:D

Bacha na Hurvajze je zákeřnej , až bude něco rozdávat tak radši nebrat :D

Sem říkal nepřátelům, je tady snad nějakej???:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: OK406

Okno umyj teplou vodou se saponátem např.Jar, nebo jiný přípravek na nádobí. Teplá voda s saponátem ti sklo odmastí. Pokud ti to vrže a stěrače dělají za sebou \"varhánky\", tak je špatný břit gumiček.

no ja zrovna uz 14 strikam jen vodu s jarem!!!

To taky není moc dobry, jar sežere kde co a gumičky asi papá taky:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medion

ja do nich du taky koupil sem obič a asi po 14ti dnech začali zase skákat a drnčet.

Já jsem ze stěračů za 80,-.kč vyléčenej, mažou vodu po skle akorát, vystřídal jsem asi 5 párů na škoduli za týden:D pak jsem je rozdával nepřátelům:D:D

Bacha na Hurvajze je zákeřnej , až bude něco rozdávat tak radši nebrat :D

Sem říkal nepřátelům, je tady snad nějakej???:myslim

no tady snad ne ;)

jar do jako kapalina do ostřikovačů :roll to bych asi neryskoval

[upravil dne 13/11/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém,zkoušel vše možné,nakonec jsem do původních ramínek VALEO nasoukal \"grafitové\" gumičky s plastovou lištou a je klid jako v kostele.Gumičky toho už po roce měly dost-ztvrdly od tý chemie a nahlas si řekly o výměnu.2 ks za 53 Kč , to jde za to ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dusang

Je velky rozdiel medzi Valeo Compact a Valeo Silencio? Mate s tym niekto skusenosti?

Od kupy auta mam na aute Valeo Silencio a kedze tie \"gulicky\" su uz poriadne zlte, tak ich chcem vymenit. Valeo Compact su lacnejsie, tak o nich rozmyslam...

Servus Dusan,

ja som sa akurat na Valeo vykaslal. :bojim U nas v meste som kupil v takej bledomodrej krabicke Nemecke uhlikove stierace a zatial klobuk dole ako stieraju. Su tichucke a ziadna mastnota na okne. Neviem presne ich nazov ale viem ze sa predavaju aj po jednom kuse. Jeden stal 99SK .Takze este aj super cena!;):super Mam ich zatial 2 mes. Spokojnost.;) Mna sralo to ze na aute mi mrzli Valeo minulu zimu pocas jazdy na prednom skle. Ohrev skla je vyssie ako stierace, takze smola.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: dusang

Je velky rozdiel medzi Valeo Compact a Valeo Silencio? Mate s tym niekto skusenosti?

Od kupy auta mam na aute Valeo Silencio a kedze tie \"gulicky\" su uz poriadne zlte, tak ich chcem vymenit. Valeo Compact su lacnejsie, tak o nich rozmyslam...

Servus Dusan,

ja som sa akurat na Valeo vykaslal. :bojim U nas v meste som kupil v takej bledomodrej krabicke Nemecke uhlikove stierace a zatial klobuk dole ako stieraju. Su tichucke a ziadna mastnota na okne. Neviem presne ich nazov ale viem ze sa predavaju aj po jednom kuse. Jeden stal 99SK .Takze este aj super cena!;):super Mam ich zatial 2 mes. Spokojnost.;) Mna sralo to ze na aute mi mrzli Valeo minulu zimu pocas jazdy na prednom skle. Ohrev skla je vyssie ako stierace, takze smola.:myslim

Myslím, že ty Silencia mají gumičky s příměsí silikonu a s funkcí jsem zatím spokojen. Ohledně typu Compact zkušenosti nemám, takže rozdíl nehodnotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dávám na auto pouze BOSCH TWIN a maximální spokojenost. Perfektně stírají a dlouho vydrží. Ty poslední vydržely celý 2 roky, nerozpouští je chemické přísady kapalin do ostřikovačů. Cena na 205 je tuším 640 kč.

Míval jsem grafitové břity, nedají se s tím vůbec porovnat.

Je dobré polaborovat s úhlem ramínek stěračů vůči sklu. Nedělají kravál, krásně stírají.

Verze AERO se mi moc nezamlouvá, i když to vypadá velice perfektně, v praxi jsem se už párkrát setkal s cela nepřesvětčivým stíráním, rozmazáním nečistot po celým okně.

[upravil dne 22.11.06 Ladis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci delat reklamu, ale v Bauhausu na Pankraci ( a asi i v jinych bauhausech ) ted maji nejake nemecke sterace ( seda krabicka ) se stejnou konstrukci jako Valeo Silencio xtreme ( cili bezraminkovy brit ), maji grafitove gumicky a v baleni je pribalena jeste i nahradni gumicka, ktera je vymenna. Cena byla tusim neco kolem 250 Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

nechci delat reklamu, ale v Bauhausu na Pankraci ( a asi i v jinych bauhausech ) ted maji nejake nemecke sterace ( seda krabicka ) se stejnou konstrukci jako Valeo Silencio xtreme ( cili bezraminkovy brit ), maji grafitove gumicky a v baleni je pribalena jeste i nahradni gumicka, ktera je vymenna. Cena byla tusim neco kolem 250 Kc

to jako ty co maj ted novy oktavky??to ja bych je bral,ale potrboval bych vedet jestli je maj a jestli pujdou na 306..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jaky maji novy oktavky, ale kamos je ma na novym VW Caddy, takze asi jo, jinak vypadaj stejne jako ty Valea Silencio xtreme ale za tretinovou cenu ( a kdyz se vezme ze je v tom vlastne jeste jedna nahradni gumicka tak jeste za min ) Maji ruzne delky a uchyceni je klasicky na takovou tu zacvakavaci sponku takze si urcite vyberes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...