oni

sterace

99 posts in this topic

mam dalsi problem,porad mi vrzaj sterace a uz nevim co delat a ted kdyz je to hnusny pocasi tak to docela stve

víc to popiš...jestli vržou gumičky nebo táhlá,nebo co si myslíž že ti vrže?

no kdyz je hodne moc vody tak nic!a vrzou gumicky jako kdyby sli na sucho,menil jsem gumicky,cely sterace a poad to sami!!

Umej pořádně sklo třeba Splitem od Mafry nebo něčim podobnym, a umej i gumičky, asi maš na skle nějakej vosk od mytí nebo něco takovyho. A vyměň kapalinu v ostřikovači, některy to dělaj, prostě narušej tu gumičku na stěračích a pak to vrže:papa

vse uz zkouseno!!!prave kdyz na okno striknu ostrikovacem,vrzani prestane,jakmile se to smeje destem zacina to vrzat!!!me ted napadlo,nemuze to delat to ze ty pritlacovaci pruziny moc pruzej a moc pritlacujousterac na sklo!!

no mě taky vržou gumičky a vržou když je sklo suchý(nemastný) chce to přidávat do ostřikovačů buď letní nebo zimní směs,ale nějakou lepší ne ty sra*ky z obchoďáků a taky to chce pořádný stěrače nejlíp grafitový.sice sou dražší ale účinost je 100%

Původně zaslal: oni

vse uz zkouseno!!!prave kdyz na okno striknu ostrikovacem,vrzani prestane,jakmile se to smeje destem zacina to vrzat!!!me ted napadlo,nemuze to delat to ze ty pritlacovaci pruziny moc pruzej a moc pritlacujousterac na sklo!!

To asi ne, ja to řešil u škodule, taky jsem se s tím natrápil, pak jsem umyl okno, dal tam stěrače od Valea a byl klid, teď mě napadá co tam dáváš za stěrače??

právě že gumička se na skle ohne a nestírá hranou ale plochou(bokem)gumičky a to je na ho*** proto tochce kloudný stěrače a né nějaký šmejdy za pár kaček

kupoval jsem gumicky od bosche!mam zimni smes a porad to same!zkousel jsem sterace s fabie a taky vrzali a na fabii nic!!

tak zkus pořádně očistit to sklo jak píše Hurvajz a vržou ti za jízdy nebo když stojíš?blbá otázka že.jo a nemáš třeba vyhrkaný ramínka?

[upravil dne 13.11.06 Medion]

Původně zaslal: oni

kupoval jsem gumicky od bosche!mam zimni smes a porad to same!zkousel jsem sterace s fabie a taky vrzali a na fabii nic!!

Tak jako Bosh jsou dost dobrý, myslel jsem jestli nemáš nějaký marketový, ty mají tvrdý gumičky a dělaj problemy. Ale bosh by to dělat neměli:(

ja mam valeo ale bez pritlaku. kdyz stojim nebo jedu pomalu, tak OK, ale cca od 80km/h to zacina jakoby preskakovat - asi se pod ne dostava vzduch. no a pak to i vrze :nevim

Původně zaslal: Medion

Hurvajz divný co....:myslim:myslim

Nj, ale nedivím se, já jsem myl okno i mejdlem a mydlil jsem ho i za deště jen aby to nevrzalo:D strašně mi to lezlo na nervy:o

jj,meli univerzalni delku,sice na pumpe kupovany,ale bosch tak jsem myslel!!

no jestli vyměňuje holý gumičky tak se nedivim protože když dáš new gumičky na vyčlochtaný ramínko tak bude štěrač skákat jak pi*a

Původně zaslal: navpoint

ja mam valeo ale bez pritlaku. kdyz stojim nebo jedu pomalu, tak OK, ale cca od 80km/h to zacina jakoby preskakovat - asi se pod ne dostava vzduch. no a pak to i vrze :nevim

to mě dělá taky chce to ty přítlaky