Sign in to follow this  
Followers 0
Pucmeloun

zadní péra nebo tlumiče?

7 posts in this topic

Nemáte někdo tušení proč mám tak nízko celej zadek? Když jedu sám, tak je to docela dobrý, ale jak se to naloží, tak je to děsný. Je to tlumičema nebo pérama? Krom toho to vrže, ale to už se trošku spravilo nastříkáním WDéčka.

Ja bych rekl ,ze u 406 je to normalni , zadek klesne uz po nalozeni par desitek kilo do kufru , u me to tak bylo od novoti .

Takže za 1.Tlumiče mají základní ukol zabranovat vertikalnimu rozkitání pružin,dale pak neustale udržovat kola ve styku s vozovkou,zajištovat stabilitu a jizdní komfort,tlumit razy z nerovnosti pusobíci na karoserii(nebo rám),atd....A pružiny mají za ůkol:1.zmenšit rázy přenášeny z nerovne vozovky,2.zmenšit namahani karoserie či rámu,3.držet všechna kola ve styku s vozovkou,4.zvýšit pohodli cestovaní.5.Udržovat světlou výšku vozidla(v závislosti na zatížení)...Takže jestli ti ten zadek opravdu sedí skoro až na dorazech,tak si myslim že maš unavený vozový vinuty pružiny......:myslim

PS:žáleží na tom co je u tebe slovíčko naložím???:mrk;)

Mě to dělalo, když jsem měl špatný stabilizátory, hlavně to potom hrozně plavalo.

[upravil dne 9/12/06 Ajdamek]