Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavba 405 na 4x4


radimt76

Recommended Posts

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Bohouš

radimt76 - a nechceš raději origo Mi16x4 v kůži a plný polní ??? Jedna mě stojí v garáži a po zimě bych jí možná i pustil :roll:roll

Copak copak? že budeš pouštět obývák? copak se děje? jsi nespokojený? :myslim :myslim

JJ - vozí se sice jako pán, ale stává se z něj sociální vrstvav:D:D:D páč ho vykořisťuje jeho \"klokan\" ... sígr jeden:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

JJ - vozí se sice jako pán, ale stává se z něj sociální vrstvav:D:D:D páč ho vykořisťuje jeho \"klokan\" ... sígr jeden:D

Ono když táhneš na laně jiný auto co celou dobu brzdí tak, že mu po dojezdu fest smrdí brzdy, tak si to holt něco vezme no.....:D:D:D:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prestavba = blbost (myslim, ze to tu uz nekdo psal :))

1. tunel je jinej

2. predni napravnice je jina

3. prevodovka neni zarucene stejna jako 1.9XUD nebo 1.8TD. Zalezi na tom, ze ktereho roku je 4x4 vykuchany.

4. zaelektrizovani zadni napravy je taky opruz... uz jen tam nacpat vsecky ty hadice...

5. do osobni 4X4 nepatri nafta - ta maximalne do terenu, ale predevsim do kamen :P

PS: nuzu ti prodat Tecko jestli chces :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

prestavba = blbost (myslim, ze to tu uz nekdo psal :))

1. tunel je jinej

2. predni napravnice je jina

3. prevodovka neni zarucene stejna jako 1.9XUD nebo 1.8TD. Zalezi na tom, ze ktereho roku je 4x4 vykuchany.

4. zaelektrizovani zadni napravy je taky opruz... uz jen tam nacpat vsecky ty hadice...

5. do osobni 4X4 nepatri nafta - ta maximalne do terenu, ale predevsim do kamen :P

PS: nuzu ti prodat Tecko jestli chces :)

Zase máš prodávající náladu??? Kolik??? :roker

jo ... a ty kamna si nech, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: John

Už jsem myslel..... no a hekání u benzínky...to jsem ještě nezažil..... :D :D :D :D :D

No jistěéěéěéě je mě to jasný.....to je 20 litránků z kanystru tuhle a 20 litránků támhle....to bych taky nehekal :D:D:D

hele, koukal jsem ze Shell je ted nejlevnejsi benzinka v Praze (hned po hypermegasuper v Pruhonicich u Makra), na sokolovske litr za 27 ká čé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Vvitty

hele, koukal jsem ze Shell je ted nejlevnejsi benzinka v Praze (hned po hypermegasuper v Pruhonicich u Makra), na sokolovske litr za 27 ká čé ;)

jako fakt ??? :o:o

mam ti oskenovat ucet ze soboty? :D

je to ta pod mostem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

jo to je dokonce ta mrcha s kuželem, jo ??? tak to mám co by kamenem dohodil a zbytek dojel.....:roker:roker

Yo - to je ona ... to máš od baráku a zpět asi 5 km, takže to je pohodka - to tě cesta vyjde jenom asi na litr benzinu (ve tvejch podmínkách) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

oddie: hezký počtení, ale rozhodně to nebere každej ve škole o fyzice. Nějakej takovej článek by se klíďo mohl dát i na hlavní stranu...

Nebo při tý fyzice nevnímá, že? :D

Nevím, jestli by autor článku souhlasil se zveřejněním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...