Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepaní v motoru hdi


l.hrudka

Recommended Posts

Původně zaslal: Xantik

No myslim pokud to zacne vydavat zvuk jak starej dieslak, tak by mohl byt v haji tlumic torznich kmitu. Dost to u HDI odchazi a cena myslim kolem 7tisic.

No už ne, už je cena cca 4500-4700, ale spíš bych doporučil použít hledání... jeden z důvodů, proč sem hned neodpověděl.

Pozná se to vvelice snadno... jak se to pozná a co to přesně znamená už si snad dohledá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: l.hrudka

tak to nakonec byla remenice klinoveho remene nevim jestli to je to samy co ste mysleli vy ale todle to bylo ,dik za radu

a co s nou bolo vlastne???? bola rozdvojena na polovici??? ako keby rozseknuta???

Servus, no to by aj mňa zaujímalo, čo s ňou bolo. Prosím ťa upresni. Díky.;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám řemenici taky vyměněnou. Při výměně rozvodů mi v servisu řekli, že je na cestě do věčných lovišť. Zatím slyšet nebyla, ale časem by prý začala klepat. Rozpadala se uvnitř ta guma (kus se vydrolil) a prý je to u motorů HDI častý problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: l.hrudka

tak to nakonec byla remenice klinoveho remene nevim jestli to je to samy co ste mysleli vy ale todle to bylo ,dik za radu

a co s nou bolo vlastne???? bola rozdvojena na polovici??? ako keby rozseknuta???

Servus, no to by aj mňa zaujímalo, čo s ňou bolo. Prosím ťa upresni. Díky.;):papa

Tak pokud máš silnější verzi, než 66kW, tak tě to nemusí zajímat, protože je tam řemenice jiná a pokud máš slabé HDi, tak zas můžeš použít hledání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: l.hrudka

tak to nakonec byla remenice klinoveho remene nevim jestli to je to samy co ste mysleli vy ale todle to bylo ,dik za radu

a co s nou bolo vlastne???? bola rozdvojena na polovici??? ako keby rozseknuta???

Servus, no to by aj mňa zaujímalo, čo s ňou bolo. Prosím ťa upresni. Díky.;):papa

Tak pokud máš silnější verzi, než 66kW, tak tě to nemusí zajímat, protože je tam řemenice jiná a pokud máš slabé HDi, tak zas můžeš použít hledání.

aha tak to som nevedel ze tam je ina remenica na tych 80kw(tu mam ja)lebo moj dvorny mechanik mi povedal ze remenice odchadzaju na hdi motor ako na pase a ked som sa opital co konkretne sa s nou stane tak povedal ze sa proste ako keby rozsekne v polovici a vzniknu teda akoby dve remenice vedla seba ale uz nepovedal ze to robia len slabsie verzie HDI motorov na 406-kach :super dik za odpoved vector

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: l.hrudka

tak to nakonec byla remenice klinoveho remene nevim jestli to je to samy co ste mysleli vy ale todle to bylo ,dik za radu

a co s nou bolo vlastne???? bola rozdvojena na polovici??? ako keby rozseknuta???

Servus, no to by aj mňa zaujímalo, čo s ňou bolo. Prosím ťa upresni. Díky.;):papa

Tak pokud máš silnější verzi, než 66kW, tak tě to nemusí zajímat, protože je tam řemenice jiná a pokud máš slabé HDi, tak zas můžeš použít hledání.

aha tak to som nevedel ze tam je ina remenica na tych 80kw(tu mam ja)lebo moj dvorny mechanik mi povedal ze remenice odchadzaju na hdi motor ako na pase a ked som sa opital co konkretne sa s nou stane tak povedal ze sa proste ako keby rozsekne v polovici a vzniknu teda akoby dve remenice vedla seba ale uz nepovedal ze to robia len slabsie verzie HDI motorov na 406-kach :super dik za odpoved vector

No silnější verze má zas dvouhmotností setrvák spojky, který rád odchází, zkrátka každý máme něco...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: l.hrudka

tak to nakonec byla remenice klinoveho remene nevim jestli to je to samy co ste mysleli vy ale todle to bylo ,dik za radu

a co s nou bolo vlastne???? bola rozdvojena na polovici??? ako keby rozseknuta???

Servus, no to by aj mňa zaujímalo, čo s ňou bolo. Prosím ťa upresni. Díky.;):papa

Tak pokud máš silnější verzi, než 66kW, tak tě to nemusí zajímat, protože je tam řemenice jiná a pokud máš slabé HDi, tak zas můžeš použít hledání.

Já mám 80kW a prý to tam trpí víc než na 66kW, tak nevím (pouze opakuji tvrzení servisu). Rozseklou jsem ji sice neměl (místo jedné dvě, to se přeci vyplatí:D), ale pokud si to budete přát, tak sem mohu dát fotku řemenice před smrtí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...