Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Karjala cup


Oliver Riedel

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Dnes jsem se díval a moc mu to ve středu sluší. Ale díval jsem se i na CNN, ČT24 a jiné zpravodajství a viděl při nepokojích ve Francii, jak tam hoří Peugeoty různých typů, tak mi bylo dopláče.:(:(:(:bojim:bojim:bojim

No vidíš to! My si tady myslíme, co nemáme za super káry a oni tam s tím zatápějí! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: OK406

Dnes jsem se díval a moc mu to ve středu sluší. Ale díval jsem se i na CNN, ČT24 a jiné zpravodajství a viděl při nepokojích ve Francii, jak tam hoří Peugeoty různých typů, tak mi bylo dopláče.:(:(:(:bojim:bojim:bojim

No vidíš to! My si tady myslíme, co nemáme za super káry a oni tam s tím zatápějí! :D

Tak ať mi pošlou klucí francouští taky něco na podpal. Mě by stačila 407. To bych se ohřál:D:D:D:D:D:D:D:D. Mě kdyby mého miláčka zapálily, tak bych mu ty ruce urazil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Že by nový hlavní partner?Dokážete si představit,že by se při mistrovství světa místo ochcávek a fábek točily na rampách třeba 207 se 407?:roker

Zřejmě zima Škodovce a německým vozidlům nesvědčí:D:D:D:Da proto skandinávské země, ví co je kvalita a né kvantita:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Že by nový hlavní partner?Dokážete si představit,že by se při mistrovství světa místo ochcávek a fábek točily na rampách třeba 207 se 407?:roker

Asi sa medzinarodna hokejova federacia rozhodla pre zmenu hlavneho partnera po tom, ako jej hlavni predstavitelia videli nove typy automobilov Skoda....:D:D:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...