Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změněno - Anketa Jak umýváte své auto


raspa

Změněno - Anketa Jak umýváte své auto  

  1. 1. Změněno - Anketa Jak umýváte své auto


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nemyté auto má několik pozitiv:

a) neláká tolik zloděje a různé škodily

b) nestane se Ti, že dva dny po umytí je auto špinavější než před vjezdem do myčky

Jak jsem psal výše, taky mytí auta považuju za zbytečně vyhozené prachy - to je radši projedu v naftě na nějakém pěkném výletě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto umyvam take sam doma, parkrat za rok i vosk. Interier cistim taky parkrat do roka..vetsinou vysavac a hadr na prach. V zime taky kdyz uz ten nabaleny snih na spodku auta na podbehach neunosny tak hadici s templo vodou a cele to roztopim/ostrikam. Takhle jsem cistil auto po ceste do jesenikua zpet. Na aute musel byt snad metrak ledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje auto se meje samo.... :D teda pokud prsi.... pri navratu z jednoho srazu jsem dorazil s tak nalestenym autem, jako se me to nikdy nepovedlo. a to jen slusne lilo :D

pres zimu vubec, kdyz se uspinim tak otru klicky na benzince :) na jare myckou kvuli odstraneni soli z podvozku a pres leto jen pred srazem a pri zvlastnich prilezitostech, jako treba kdyz mam naladu :) obvykle kombinace WAPka, v horsim pripade mycka + rucni vylesteni a navoskovani.

2medved: spis nez na Vanoce bych delal autu radost na velikonoce, kvuli soli a bordelu na spodku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...