Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Změněno - Anketa Jak umýváte své auto


raspa

Změněno - Anketa Jak umýváte své auto  

  1. 1. Změněno - Anketa Jak umýváte své auto


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Do myčky bych svého miláčka nedával, zvlášť pokud by byly umělé kartáče misto hadrových. Lak na autě je od umělých kartáčů poškrábaný. Je to dobře viditelné na slunci. To se pozná auto, které majitel umývá v myčce. V Č.Budějovicích je pouze jedna hadrová myčka a to na Husovce (malé \"OMV) ale je vždy plno. Já vím, že né každý má možnost si umýt auto doma a ještě pokud má možnost vzít vodu z vlastní studny.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadně v myčce a na Vánoce (nebo před srazem P - clubu, když usoudím,, že je příliš špinavé).

Z čeho by se pak moje auto mělo na Vánoce radovat??? Na Vánoce dokonce nejen projede kartáčema, ale nechám vypulírovat i vnitřek, okna, sedačky - dokonce nechám i opravit drobné škrábance na laku - těch má auto parkující v Praze na ulici za rok dost a dost

P. S. - Anketu jsem přesunul z pokusů já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Myslím, že už dokonce tady nějaká podobná anketa byla ;)

Většinou auto myje myčka :D většinou nemám kde ručně auto umýt.

Jo to máš pravdu byla a mám pocit že jsi ji zakládal dokonce ty ? ale nejsem si jist.Však já taky jen zkoušel jak se dělá anketa v pokusech a najednou to bylo přesunuto :mrk. Jinak já si auto nejraději myji sám , letos jsem ale 2x použil myčku páč jsem padal ze stromu a pochroumal si páteř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhruba jednou měsíčně (většinou po výplatě:roll) zajedu s autem na ruční mytí tady v Olomouci...vezmou ho tam wapkou, pak houbou se šamponem, pak zas wapkou, pak setřou vodu a přeleští jelenicí a nakonec vytřou prahy...to vše za cenu kartáčové myčky:super

jinak občas zajedu v průběhu měsíce někam na wapku to jen opláchnout od většího bordelu, případně to u benzínky vysaju

v zimě jezdím na kartáče:( protože nemám jinou možnost opláchnout podvozek od soli:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...