Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Miloš306

Cena odkladacej skrinky pred spolujazdcom!

6 posts in this topic

Už dlhšiu dobu má trápi odkladacia skrinka pred spolujazdcom, hocikedy sa pri jazde po našich deravých cestách otvorí. Najmä v zime!

Keďže som bol dnes v predajni Peugeot v Prešove po ostrekovače a po kolík do dverí, nedalo mi to a spýtal som sa, či sa to dá nejako opraviť, prípadne vymeniť nejaku pružinu. Bolo mi povedané, že je to celok a neopravuje sa to, max. sa dá vymeniť vložka zámku.

Tak som sa opýtal, čo by stála takáto skrinka. Viem, že ceny náhr. dielov sú v origo predajni trochu pridrahé tak som počítal s cenom, max. 3 - 5 tis.

Skutočná cena???

13.000,-Sk aj nejake drobné!!!!! :o:o:o:o:o

(drobným som už nestihol venovať pozornosť, od úžasu)!

Mám taký dojem, že je to trochu veľa. Alebo nie??? :myslim

Máte niekto podobné skúsenosti s ostatnými náhr. dielmi???

[upravil dne 10/11/06 Miloš306]

to je normalni..veci co se kazi casto nestoji az tak moc, ale veci co se kazi mene stoji uz vice, a nejvice stoji veci, ktere se temer nkdy nemeni, nebo technicky vzato vubec :) treba jako odkladaci skrinka ;)

mne zatiaľ odkladacia skrinka drží, ale svetlo vo vnútri raz svieti raz nie asi mi tam blbne nejaký spoj

dnes som to opravil! :potlesk

Surovo som to musel nasilu rozlepiť. Je to zatavené! :grr

Vnútri som rozobral tie plastové diely, premazal WD-čkom a poskladal späť! Už aj to pomohlo, ale pre istotu som jednu z dvoch pružín vymenil za silnejšiu!

A prišiel problém! Ako to znovu spojiť!

Vyriešil som to samoreznými skrutkami so zapustenými hlavami! Samozrejme, že vo farbe šedo-čiernej, aby to príliš nekričalo. Snažil som sa skrutky rozmiestniť súmerne, tak výsledný efekt, na moje prekvapenie, je celkom dobrý!

Nedrnčí a drží!!! :super

Ak by niekto chcel môžem sem hodiť foto ako to vyzerá, ale až zajtra!

Je to jako s odkládací skříňkou u 309ky - na vrakovišti by si za funkční nepoškozená dvířka řekli i 1300 Kč...