Leitlik

motorek odstřikovačů

12 posts in this topic

Před prvním mrazem jsem \"vyjel\" zbytek letní kapaliny(úplně až na doraz) a asi po dvou dnech jsem dolil zimní směs.Spustím stěrače a ono nic !!:o Stěrače stírají,ale odstřikovač nefunguje,ani zadní okno.:(Nemáte s tím někdo zkušenosti ? Moc dík za případné odpovědi !!:papa

Mě minulý rok zamrzly hadičky hned za motorkem.Take jsem vše \"vyjel\" a dolil zimní směs.Zůstalo tam ale trocha letní, právě v těch hadičkách.

To isté som mal pred pol rokom. Je to špatný motorček. Na ňom sú také tesniace gumičky, cez ktoré sa časom (mne vydržal asi 3 roky)dostane voda až k napájaniu a motorček odíde. Skús pozrieť, či ti to nevypálilo aj poistku. Ak áno, tak je to na 100% ten motorček. Samotný motorček je neopravitelný, nový stojí asi 700-800 Sk a oprava nejakú 0,5 hod. Odvtedy funguje OK.:papa

Myslel jsem si to !:grrAle pojistka je ok,tak to rozeberu a uvidím.:nevim Jinak moc dík za odpověď.:papa

Tak jsem to rozebral a co to co to ??!! Voda zaplavila celej motorek ! Byl rezavej jak to prase.Očistil ,vyfoukal , namazal,vystřihl novou těsnící gumičku a šlape jako hodinky.:super Teď záleží jak dlouho,že ?:nevim Ale jinak Prco dík,měl jsi pravdu !:papa

[upravil dne 13/11/06 Leitlik]

Velmi šikovný klučík:super:super:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Leitlik, klobúk dolu, mne sa s tým nechcelo až tak hrať. Keď zarátaš aj robotu v servise tak ti zostala asi tisícovka na pivčo.:papa

Opravdu to funguje taky jsem to musel dělat a dělal jsem to i kámošovi na Opliku- vše je úplně stejné i u forda jinak na fordáckým forů mají i detajlní návod na opravu včetně podrobného návodu, ceníku a fotek jdenotlivých věcí včetně toho na co si dát pozor při repasu za jiný motorek od modelářů:super Leitliku drž se je to super přístup k problému.

Myslel jsem na to,že to všechno nafotím.Vzal jsem si i digiťák !:cool:Ale nějak mě to demontování rozhodilo a úplně jsem na něj zapoměl.:(Tak snad příště.:super