Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P-306 hučení v autě


vrata1

Recommended Posts

Vlastním P-306 Hdi, r.v.2001. Asi od léta jsem zjistil, že když se motor zahřeje začne najeednou pronikat do prostoru kabiny hukot, jako kdyby byl zpuštěn nějaký ventilátor.Huk se ozývá od spolujezdce a má sílu zapnutého ventilátoru asi na polovinu. Při poslechu motoru a v jeho části se nedá nic zjistit a v motorpvém prostoru je vše ok. - nic nikdo nezjistil nějaké nejasnosti. Nevím si rady a ani odborníci si neumí poradit. Pomůže někdo poradit ????. Díky. V.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vrata1

Vlastním P-306 Hdi, r.v.2001. Asi od léta jsem zjistil, že když se motor zahřeje začne najeednou pronikat do prostoru kabiny hukot, jako kdyby byl zpuštěn nějaký ventilátor.Huk se ozývá od spolujezdce a má sílu zapnutého ventilátoru asi na polovinu. Při poslechu motoru a v jeho části se nedá nic zjistit a v motorpvém prostoru je vše ok. - nic nikdo nezjistil nějaké nejasnosti. Nevím si rady a ani odborníci si neumí poradit. Pomůže někdo poradit ????. Díky. V.:mad:

Tak na téhle straně je řemen, takže třeba kladka, nebo kladky na rozvodech :D

Že si odborníci neumí poradit, to bych se divil. Odborník se podívá a vidí (slyší), věř mi Čaku, jednoho fakt znám.

Odkud seš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...