Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

je to běžná spotřeba - Mi16x4 ????


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

2bohous: to jsi jel celou dobu v zavetri za kamionem? :) a jinak gratuluji, ja se obcas dostanu i na osm, ale vetsinou mam 9-10 i na tom mem malem auticku :)

To zrovna né, ale prostě jsem jel.....nejhorší na spotřebu jsou u té 4x4 asi rozjezdy, ale když už to uvedeš do pohybu, tak se to i celkem dá :roker:roker;)

Nesmí mě ale dráždit nějakej frajírek v nové Ochcávce TDI...to jsem potom musel zase k pumpě, ale dostal kouř i když jel sám a já totálně plnej. Klokan ale dostal naložíno, to jo :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Takže zpět k tématu - o víkendu jsem se dostal něco málo pod 10 litrů / 100 km :roker:roker:papa

:potlesk:potlesk

No vidíš ... a pak, že to nejde :-))))) To můžeš klíďo jet do toho Brna i sám - a budeš tam jenom za 45 litrů namísto 60ti :D ... a to se vyplatí!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Takže zpět k tématu - o víkendu jsem se dostal něco málo pod 10 litrů / 100 km :roker:roker:papa

To ale jen díky tomu, že Dariska jely za 3/100. Ty jsi to pak zas dráždil kolem 15/100, takže konečnej výsledek je někde vlásek pod 10ti litříkama :o:o:o:o:o :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...