Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co si prat?


aka

Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

jinak uz si skoro nic nepreju: jen vlastni auticko, chjo....

Tak proč jsi mazla prodávala, když jsi z toho teď tak hotová?:myslim:o

Jo a po přečtení názvu tohoto vlákna jsem dospěl k názoru, že se jedná o nějaké velké prádlo (Co si prát?). No já to většinou nechávám na manželce, sice pereme v automatce, ale já se do toho moc nemíchám, abych nepomíchal barevné s bílým :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

....jo ....ehm .....a Pežo clubu přeju samozrejme co nejvic tak bajecnejch clenu jako jsem ja .... a dalsi mistni domorodci :D

myslis, ze by klub prezil, kdyby nas tu bylo treba vic nez deset?:D:D:D:D:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

co si prat? po skole nejakou super praci, abych si mohl koupit bazenek, k bazenku domecek, k domecku auticko :D:D:D a pak bych kúpil děckám kolotoč :mrk:mrk:mrk :D:D:D

Aluška: koukam ze mas nejak problemy se spanim :roll U me zabira horke kakao, pekne lehnout do pelechu a nejaky pekny serialek na dobrou noc (zenaty se zavazky nebo cerveneho trpaslika :super)

:papa:papa:papa

S kakaem jsem to zkoušela, to nepomáhá :( , mně by pomohlo snad akorát praštit nečím do hlavy :D , takže jsem dneska usla kolem 2 hodiny ráno, v 4:30 mně zvonil telefon, někdo si dělá dobrou srandu :grr . Tak pokud by jste chtěli vidět ZOMBII, tak stačí dojet do Brna :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

treba se te jen nekdo chtel zeptat, jestli uz spis....:aut(ja to nebyla!)

Bylo to nějaké neznámé číslo, ale rozhodně to nebylo prozvánění, nevím, kdo to byl, ale fakt blbý vtip, pak jsem už nemohla usnout :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Pata

co si prat? po skole nejakou super praci, abych si mohl koupit bazenek, k bazenku domecek, k domecku auticko :D:D:D a pak bych kúpil děckám kolotoč :mrk:mrk:mrk :D:D:D

Aluška: koukam ze mas nejak problemy se spanim :roll U me zabira horke kakao, pekne lehnout do pelechu a nejaky pekny serialek na dobrou noc (zenaty se zavazky nebo cerveneho trpaslika :super)

:papa:papa:papa

S kakaem jsem to zkoušela, to nepomáhá :( , mně by pomohlo snad akorát praštit nečím do hlavy :D , takže jsem dneska usla kolem 2 hodiny ráno, v 4:30 mně zvonil telefon, někdo si dělá dobrou srandu :grr . Tak pokud by jste chtěli vidět ZOMBII, tak stačí dojet do Brna :D :D :D :D .

Kakao náhodou pomáhá, já když mám splýn, dám motoru pořádný kakao až v něm po dojetí lupe a hned je mi lépe. :D

Clubu bych popřál další milion s lepším vedením a stejnými lidmi a forem.

A vám k vánocům všechyn ty drobné radosti, které si užijeme, jako ty vevelké, protože nám nic jiného nezbývá;)

I Kyž ta 407SW hm.. Netopko, jako chceš barvu ? Já modrou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

...s bazénem, tenisovýma kurtama....

Hele, s tím Kurtem bych možná mohl pomoct! Sice by nebyl tenisovej a byl jen jeden...:myslim

No snad to tolik nevadí - až budeš mít ten bazén dej vědět, třeba bude Kurt. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

aka: bacha na Patu, aby to nebyl nejakej prevlecenej pan Kulinskej :D :D :D

:o:o ja? btw kdo to vubec je? :D:myslim posledni dva roky nesleduju ani telku ani deni kolem sebe :myslim

Původně zaslal: Netopýrka

Mila_S: No Milo, lidi dost casto veci prodavaji, protoze musi...treba ze potrebuji penize, nebo jsou i dalsi jine duvody...

jojo, taky uvazuju, ze pujde mazel z domu, resp. cekam jen ja jedno rozhodnuti :(:(:( docela chapu, jak se citis :(

Původně zaslal: Aluška

S kakaem jsem to zkoušela, to nepomáhá :( , mně by pomohlo snad akorát praštit nečím do hlavy :D , takže jsem dneska usla kolem 2 hodiny ráno, v 4:30 mně zvonil telefon, někdo si dělá dobrou srandu :grr . Tak pokud by jste chtěli vidět ZOMBII, tak stačí dojet do Brna :D :D :D :D .

:o:o tak si na noc vypinej telefon, ja to na cas musel taky zavest... :myslim

mno tak rekni nekomu, at Te uderem 22. hodiny prasti (jemne) do hlavy a treba to vyjde :D:D:D

Původně zaslal: Netopýrka

Ja ci tu sedomodrou FER....ale spis to misto sedomodre navonene 407cky vypada na takovou neforemnou hnedou smradlavou hrudku :D :D :D

jojo, myslim, ze mas pravdu :aut:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka: bacha na Patu, aby to nebyl nejakej prevlecenej pan Kulinskej :D :D :D

Nebyl Kulinský ten úchyl?? :myslim:D

:o:o tak si na noc vypinej telefon, ja to na cas musel taky zavest... :myslim

Telefon si vypnout nemůžu, protože se jím budím a bohužel mám tak inteligentní mobil, že jakmile je vyplý, tak ani budík nezvoní :( .

mno tak rekni nekomu, at Te uderem 22. hodiny prasti (jemne) do hlavy a treba to vyjde :D:D:D

Abych se pak ještě probudila :myslim:D :D :D :D.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Aluška: detaily :D:D:D a uchyl opravdu nejsem, ale jestli chces, tak Te rad prastim :aut:P:D:D:D

Tak to vysvětli naší milé Ace, že nejsi úchyl, tu to napadlo :D :D .

Ty nevíš, že se ženské nemlátí?? :D :D :D :D Sadisto!!!! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Pata

Aluška: detaily :D:D:D a uchyl opravdu nejsem, ale jestli chces, tak Te rad prastim :aut:P:D:D:D

Tak to vysvětli naší milé Ace, že nejsi úchyl, tu to napadlo :D :D .

Ty nevíš, že se ženské nemlátí?? :D :D :D :D Sadisto!!!! :aut

ja myslel jako na dobrou noc :roll:roll:roll:roll:roll:roll :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Pata

Aluška: detaily :D:D:D a uchyl opravdu nejsem, ale jestli chces, tak Te rad prastim :aut:P:D:D:D

Tak to vysvětli naší milé Ace, že nejsi úchyl, tu to napadlo :D :D .

Ty nevíš, že se ženské nemlátí?? :D :D :D :D Sadisto!!!! :aut

ja myslel jako na dobrou noc :roll:roll:roll:roll:roll:roll :D

No jen aby :aut:D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...