Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PANTY NA 106


HOHLO

Recommended Posts

Zdarec mam velky problem nemuzu povolit sroub na pantech dveri u 106 uz jsem zlomil 2 torxi strikal vedeckem a stale nic mam to uriznout flexou nebo mate nekdo zazracnej spusob jak na to ohrejvat se mi to nechce laku by se to asi moc nelibylo takjeztly nekdo vi diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsou to ty srouby na stredovem sloupku - jednak slusnej thorx /ten vydrzi spis, nez sroub, ver mi :-)/ - ja pouzivam nastavce a racnu, sroubovak nema tu silu a snaze se to zvejkne. A obcas pomuze na ten sroub pres kulatinu radne klepnout, myslim jakoby jej zatlouct, vetsinou se uvolni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, kvalitni vercajk, to je zaklad, to mi rika i mlada :-) jinak slusne bity k racne mne stali cca 560.- ale neni sance je ozvykat, jinak vse vic dotazene beru pres racnu, tou utrhnes vsechno, nekdy i ten sroub :-) /jinak i nastavec na racnu jde utrhnout :-), nakonec jsem koupil Tonu a je klid/ setrit na spatnem miste se nevyplaci :-( J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...