Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimná kontrola - Peugeot


Syro

Recommended Posts

Zdarma - no asi jak kde. V Olmiku za to chteji 299kc. Ale je tam moznost, ze pokud ti najdou zavadu a nechas si to u nich vymenit, tak ti ty penize vrati.

Jinak tohle tema se tu uz resilo, takze starsi prispevky si muzes precist tady:

A pokud chces nazory z let minulych, tak v hledani napis \"Zimni prohlidka\" a najde ti to jeste dalsi 4 vlakna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necital som starsie prispevky,myslim ale ze budu podobne...Neskontroluju Ti nic poriadne!Fakt si mozes zavolat suseda,nech Ti s prehlaidkou pomoze.Vsak co by si chcel zadarmo.Kvapaliny si zmeram sam a ostatne???V letnej \"akcii\"som to skusil-vsetko bolo OK.A mesiac na to mi odpadol vyfuk-ulomil sa za katalyzatorom,inak mal este dalsie 2 moznosti na zlomenie.Takze na zdvihaku auto nebolo ani nahodou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s ostatníma - ty kontroly jsou vážně k ničemu - posledně jsem ho tam měla před minulou zimou a oznamili mi, že moje nemrznoucí kapalina je do -25st.( servis ve Vrchlabí) a když jsem si to nechal změřit ve VW a Peugeotu v Liberci tak se divili a shodli se na -5, takže od té doby dělám tyhle kontroly sám nebo po dobrých kamarádech v servisech.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem byl na jarní kontrole u Domanskýho v Kyjích a prolezli to docela poctivě, až moc, řekli že je potřeba vyměnit zadní kotouče a prý mi na to dají slevu na materiál. A když jsem se zeptal za kolik, tak prý za materiál 12 000 a za práci 8000. Málem jsem si kusel dát glycerýn pod jazyk aby mě nešlehlo....:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...