Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PDA + WiFi pripojeni k internetu


kveton

Recommended Posts

tak jsem konecne poridil PDA FS Loox N560, vsechno krasne funguje, GPS navigace s mapou Dynavix je vcelku dost podrobna, proste super!

Jen se mi jeste nepodarilo pripojit na internet pres Wifi! Nemate s tim nekdo zkusenosti?

A jeste jedna vec, zkusenosti s dobrymi aplikacemi na PDA jsou vitany :D

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

tak jsem konecne poridil PDA FS Loox N560, vsechno krasne funguje, GPS navigace s mapou Dynavix je vcelku dost podrobna, proste super!

Jen se mi jeste nepodarilo pripojit na internet pres Wifi! Nemate s tim nekdo zkusenosti?

A jeste jedna vec, zkusenosti s dobrymi aplikacemi na PDA jsou vitany :D

Dik

Hele zkus si \"chytnout\" Ferryho. Nevim jak, ale vzdy kdyz s nim mluvim o PDA, mam pocit, ze jsem totalni hnupec s nulovou znalosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

PDA ti přímo neporadím ale mělo by tam být nějaký vyhledávání (survey) okolních sítí.

Nedávno sme s kamošem jezdili po Brně a hledali APčka a našli sme na každým rohu nezabezpečený AP a surfovali.

tak k tomu gratujuju :D:D:D Stavel jsem asi rok a pul APcka pro mistniho poskytovatele... a kdyz jsem si zapomel povolit MAC na NB, tak jsem kolikrat jel zpatky, protoze si ani neskrtnes... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Ja mam v praci taky Ap nezabespecene , kdyz jsme zpetne zjistovali kolik jinych lidi to vyuziva tak za 6 mesicu to bylo 8 lidi s unikatnim pristupem . Jinak lokalita Ostrava Koblov .

timto zdravim sousedy v Koblove, kteri maji stejny net, jako jsem delal :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh .. gratulace k PDA :). Ad wifi ..

Jak pisou ostatni - aby ti chodilo wifi, musis byt v dosahu nejakyho APcka. Takze kdyz nekde budes stat v aute a cekat, a nikde nebude nezabezpeceny AP v dosahu, mas smulu. Pak to musis resit alternativne, tj. GPRS primo v PDA (ja mam PDA/telefon, takze to umi dohromady), anebo jestli mas cisty PDA bez telefonniho systemu (neznam tvuj model), tak musis mit jeste nejaky zarizeni (modem), pres ktery se pripojis. Tj. kombinace PDA+telefon s datovym pripojem pres bluetooth :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Stavel jsem asi rok a pul APcka pro mistniho poskytovatele... a kdyz jsem si zapomel povolit MAC na NB, tak jsem kolikrat jel zpatky, protoze si ani neskrtnes... :papa

Kazda WiFi se da prolomit. Je to totalne nezabezpecitelna technologie. Jedine v ni pouzivat VPN a smirit se s tim, ze kdyz se nekdo pripoji, tak at si surfuje, ale na ma data se nedostane.

Filtrovani MAC adres je jedna ze zakladnich ochran, ale neni problem si na PC podstrcit libovolnou MAC adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Pata

Stavel jsem asi rok a pul APcka pro mistniho poskytovatele... a kdyz jsem si zapomel povolit MAC na NB, tak jsem kolikrat jel zpatky, protoze si ani neskrtnes... :papa

Kazda WiFi se da prolomit. Je to totalne nezabezpecitelna technologie. Jedine v ni pouzivat VPN a smirit se s tim, ze kdyz se nekdo pripoji, tak at si surfuje, ale na ma data se nedostane.

Filtrovani MAC adres je jedna ze zakladnich ochran, ale neni problem si na PC podstrcit libovolnou MAC adresu.

Jiste, s tim naprosto souhlasim... ono to bude asi tim, ze wifi je puvodne sit pro male kancelare a domacnosti, aby se nemusely tahat kabely... existuje sice sifrovani, klice, vypnout dhcp, ted kontrola mac...

pokud si admin neumi zabezpecit AP nebo celou sit kterou stavi je to stejne, kdyz nekdo nezamyka auto...

btw vite ze Ceska Repubilka je zeme s nejvetsi hustotou wifi na km2 ? :o:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucim ti tohle ja jsem se tam z diskuze a z nekterych clanku hodne dozvedel...soft ti zadny nedoporucim protoze absolutne netusim o co mas zajem takze si projed freeware na tom webu a uvidis sam ...muzu ti jenom doporucit iGO 2006 misto Dynavix ...myslim ze pro tvoje PDA s VGA naprosto dokonala vec :) co se tyce tech POI tak se obavam ze hlasove nijak na ne neupozornuje...pouze ti zobrazi urcitou ikonu na mape ovsem v pripade ze takovy POI je tvym cilem tak te urcite upozorni :D:papa

[upravil dne 10/11/06 Ludweek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam TT5 (Ferry ma TT6 - psal mi) a spokojenost. Upgradovat nebudu, kaslu na to, chodi to dobre :).

iGo je pry taky super, chybi mu nejake ty vychytavky TT, ale v nekterych je zase lepsi (predevsim mapy v jednom baliku, grafika atd.)

Zatim to neresim :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Ja mam TT5 (Ferry ma TT6 - psal mi) a spokojenost. Upgradovat nebudu, kaslu na to, chodi to dobre :).

iGo je pry taky super, chybi mu nejake ty vychytavky TT, ale v nekterych je zase lepsi (predevsim mapy v jednom baliku, grafika atd.)

Zatim to neresim :).

TT5 jsi kupoval? :D

Ja tam mam Dynavix a taky celkem v pohode, ale nemam s cim porovnavat! chci si tam dat toho vic a vyzkouset co mi bude vyhovovat nevic.

iGO uz jsem nainstaloval, ale hloupe jsem to upgradenul z netu a je to v haji :D

[upravil dne 10/11/2006 kveton]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...