Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

605 za 10tis


Denim405

Recommended Posts

Kdo si myslí že je dobrý kšeft koupit 605 2.1srdt z roku 92 210tis.km tk/em 8/2008 za deset tisíc ať mi odpoví.fotky brzo doložím,jen na okraj nutné vyvařit prahy a vyměnit ložisko v altíku.ty starty už jsme tu společně opravili že.............:roker:roker:roker:roker:roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm...myslis, ze je to tema horama ? myslis, ze jinde nesoli ? Ja bych to teda tak nerek, u nas je pomerne dost snehu, sice neziju na horach, auto mam puvodne ceske, cili vsechn tech 300tisic co ma najeto je na ceskych silnicich a kdyz to srovnam s otcovou 405, ktera mela najeto cca +- stejne, tak tam mela jiz pred par lety diry v blatnicich, rezate casti kapoty atp. Jezdila po stejnych silnicich jako to moje auto. Rek bych ze zrovna mezi pegotama 605 je nejmene rezivejici auto ze starsi petkove rady. Nerikam, ze nemuzes mir rezate prahy, ono dycky se to nejak muze stat, ale obecne pravdepodobnost vychazejici ze zkusenosti nebouranych aut zde na foru a co jsem videl na srazech, tak ani jedna nemela znatelnou korozi karoserie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Denim405

Hoši Hoši Hoši,vy jste asi nejezdili v horách v zimě. když tu napadne a začnou solit tak vám ani pozink nepomůže.Já to nafotím a uvíte jak končí neošetřenej pozink.Bouračka to nebyla, na tom autu je vš původní

Věř mě, že i kdybys to hodil do moře tak to nezrezne.

Moje auto má 15 let, v rozích zadních dveří není lak ale dveře nereznou.

Jediný kde se mě trochu chytá rez je v mot. pros. kde bylo auto zepředu bouraný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...