Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám to koupit?


Trundik

Recommended Posts

Peugeot 306 Combi

r.v. 2000 (model s čirou optikou)

1,6 benzin, 65 kw (88PS)

originál autorádio, centrál dálkový, imobilizér, el. přední okna, el. zrcátka, vyhřívaná zrcátka, tónovaná skla, střešní nosič, zadní stěrač, klimatizace, nezávislé topení, dělená zadní sedadla, nastavitelný volant, 4 x airbag, venkovní teploměr, otáčkoměr, ABS, posilovač řízení, manuální převodovka, senzor stěračů, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, mlhovky

1. majitel, servisní knížka, najeto 112 tis. km

cena - 145 tis. CZK

a nebo poraďte co koupit jinýho do 150,- tis. CZK (hlavně kombika)

[upravil dne 6/11/2006 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Jen co mysli pod pojmem nezavisle topeni ?

Tzv. Bufík....

V podstatě je tam něco jako spalovací komora, kde se spaluje palivo a auto umí topit rychleji a tuším i bez nastartovaného motoru.

Když jsem sháněl současné auto a zajímal se o jedno Picasso, tak to tam bylo taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trundíku, je to z bazaru, nebo od soukromníka?

Nechceš se domluvit s Jirkou a dovézt něco z venku?

Koukal jsem se na ceny a dá se najít spousta 306 Break od roku 2000 do 120.000,-. I když připočtu dopravu a přepis, tak jsem na nižší ceně než jsi uvedl a dost pravděpodobně bude v lepším stavu...

Nicméně radit Ti tu můžeme jak chceme, rozhodnutí je stejně na Tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Trundíku, je to z bazaru, nebo od soukromníka?

Nechceš se domluvit s Jirkou a dovézt něco z venku?

Koukal jsem se na ceny a dá se najít spousta 306 Break od roku 2000 do 120.000,-. I když připočtu dopravu a přepis, tak jsem na nižší ceně než jsi uvedl a dost pravděpodobně bude v lepším stavu...

Nicméně radit Ti tu můžeme jak chceme, rozhodnutí je stejně na Tobě.

Jestli máš chvilku, tak se na ni podívej - autobazar u benzinky - při cestě na přehradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bojim tak ja bych do ni nesla, tedy podle toho, co vidim napsano, ale jestli je to krasavice....

Heled, pro srovnani: sef prodaval pred dvema lety P306 combi, r.v. 1999, srdicko 1,9 D, najeto 190 tis. Výbava nebyla z nejchudších, ale přesný výčet už bych si vymýšlela. Auto prodal za 140 a byl rad.

Pro zajimavost: Obratem ho ZNACKOVY PEUGEOT SERVIS PRODAL SE STOCENYMI KILOMETRY (NA 130 TIS.), S HLASKOU 1. MAJITEL A SERVISNI KNIZKA. TO AUTO BYLO TOTIZ SERVISOVANE V TOM SAMEM AUTOSALONU, TAKZE VYROBIT SERVISKU S VYLEPSENYMI UDAJI NEJSPIS NENI PROBLEM.

Auto zmizelo behem tydne. Bylo navoneny, nablejskany, jak novy.

:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...