Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nafta a aditiva (1,6 HDi 110k)


Ferin007

Recommended Posts

aditiva ne, akorat kdyz je mraz vic nez - 15 tak trochu naturalu (2-3l / nadrz) aby to nezamrzlo a asi nekupovat u tech soukromniku kteri maji jen 1 pumpu . V BMW 320d ....150 000 KM bez vymeny palivovyho filtru (soucasny majitel ma 250 000 km a slape furt)......ale trohu se bojim az do toho zacnou michat repku:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestojí!!! už dvakrát mi to kvůli špatné naftě umřelo a tak už jedině Schell V-Power Diesel, Schell Diesel Extra a nebo OMV :roker (mrzí mě že u nás skončila Aralka, neboť ta měla taky dobrou naftu)...zkuste ten V-Power..je to docela poznat..hlavně v zimě doporučuji!!! Vůbec to neklape a jede jak po másle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

nestojí!!! už dvakrát mi to kvůli špatné naftě umřelo a tak už jedině Schell V-Power Diesel, Schell Diesel Extra a nebo OMV :roker (mrzí mě že u nás skončila Aralka, neboť ta měla taky dobrou naftu)...zkuste ten V-Power..je to docela poznat..hlavně v zimě doporučuji!!! Vůbec to neklape a jede jak po másle

Hmm, je to poznat...ale precijenom, ja na nadrzi usetrim 210...takze to rozdil je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

Hlavně je to poznat když to tam natankuješ a jezdíš s tím :)

A co se týče složení, tak je o hodně čistější ten V-power a má lepší vznětlivost ..takže autíčko je citlivější..

No nez zacnete delat Shellu zbytecny trzby doporucuju: http://www.prima-autosalon.tv/index.php?stranka=archiv-autosalonu-cs-37

Je tam test obou naft a narust vykonu u V-Power Dieselu je 2,4% ! Takze je to spis placebo drazsi o 1,6 Kc. Ale mam plno kamosu, kteri na to jezdi a tvrdi, ze je to lepsi, ja to taky zkousel a nic nepoznal. Pro zle jazyky, tankuju taky jedine Shell, ale jen Diesel Extra za normalni penize. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

to Kosta: kolik to přídá kW, to opravdu nevím..to by jsme museli zkusit na motorové brzdě...a tu mám dobrou :aut ...ale co ti doporučím, tak vzít to v zimě když budou velký mrazy, a to poznáš!!!

[upravil dne 11.11.06 BIGI]

No to prave zkouseli v tom Autosalonu a nepridalo to temer nic. Ale asi to teda v zime zkusim. Podle me to je dobrej tah od Shellu jak vydelat vic na nafte. Btw. u benzinu to naopak funguje skvele, vic oktanu........ Moje pristi auto bude na benzin.........:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...