Ferin007

Bezpečnostní šrouby

22 posts in this topic

Jo, už valím celej žhavej do Jinřichovýho Hradce a najímám si tam soukromýho detektiva, aby mi vypátral tvýho Žána. :D Pomalu se s ním luč! :papa

PS: Aby se to teda nikoho nedotklo, upravím otázku. \"Jaký bezpečnostní šrouby doporučejete a co přesně mám v obchoděš hledat (rozměry, ...)?\"

[upravil dne 6.11.06 Ferin007]

Nějaký bezp. šrouby nabízí aji přímo Peugeot. Nevíto, co je to přesně za značku? Nemá to tam uvedený. Jinak dík.

[

PS: Aby se to teda nikoho nedotklo, upravím otázku. \"Jaký bezpečnostní šrouby doporučejete a co přesně mám v obchoděš hledat (rozměry, ...)?\"

[upravil dn

e 6.11.06 Ferin007]

Co chceš na tom řešit? Vezmi si s sebou šroub co máš v tom kole a kdekoliv v autodoplňcích kde je vedou, podle něj koupíš bezpečnostní. Rozhodující je dosedací plocha, délka šroubu a velikost...cena se pohybuje okolo 500kč;)

Díkec. To mám, ale ohledně šroubů tam není vůbec žádná specifikace? Nepoznáte podle vzhledu, estli to sou MC Guardy, nebo co?

Nevím,co to je za značku šroubů,ale chcou za ně na 206ku kolem 1 000 Kč.Myslím,že na 307 se to nebude moc lišit.

[upravil dne 8/11/06 michal.doubravsky]

Tak aspoň co kvalita?Pokud to sou ňáký takový, na který sou včehofšudy 4 kombinace, tak ty moc nemají cenu.

Já jsem kupoval pojistné šrouby přímo u koncesionáře za 800,- Kč.

Taky jde o to co máš za elektrony na originál se budou asi težko shánět ty mají takou rovnou hlavu.Ostatní většinou prodávají kuželovou nebo kulovou hlavu.

Možná by vás zajímalo TOHLE

# Profi.

# 10 ks příslušenství

# Speciální profil pro poškozené matice a šrouby.

Hlavice se \"zakousne\" do matice nebo šroubu a umožní jisté povolení.

# Vhodné pro bezpečnostní šrouby kol při ztrátě originálního klíče.

# Chrom vanadium molybden.

# V PVC kazetě.

Takže pokud se někdo zabývá krádežemi kol tak nám jsou bezpečnostní šrouby akorát na dvě věci. Našel jsem to na výše uvedeném odkaze:grr

[upravil dne 10/11/06 Radek Hurvajz]

dobře si rozmyslete koupi a montáž bezpečnostních šroubů!! Rok jsem jezdil po servisech

(výměnu pneu-vyvažování kol-kontrola podvozku-přední nápravy) kdy při rychlosti 90-130km

vibrace do volantu. Při přezouvání na zimní jsem nedal bezpečnostní šrouby a bylo bez vibrací. Proto jak tu již bylo řečeno-úplně na houby.