Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sterace


kveton

Recommended Posts

lidicky, potreboval bych poradit se steracema. Menil jsem ted sterace a daval jsem tam bezraminkovy a zjistil jsem, ze mam asi nejak unaveny ty pruziny co pritahujou sterace k oknu! Kdyz setru, tak mi ke konci prostredek stiratka nestira!

Nevite kde by se dala ta pruzina sehnat popripade z neceho upravit? Nechce se mi ji ted vyndavat, protoze porat tak nejak poprchava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

lidicky, potreboval bych poradit se steracema. Menil jsem ted sterace a daval jsem tam bezraminkovy a zjistil jsem, ze mam asi nejak unaveny ty pruziny co pritahujou sterace k oknu! Kdyz setru, tak mi ke konci prostredek stiratka nestira!

Nevite kde by se dala ta pruzina sehnat popripade z neceho upravit? Nechce se mi ji ted vyndavat, protoze porat tak nejak poprchava!

To není pružinou, to je těma bezramínkovejma stěračema, jsou na HO..., dej tam pořádný, třeba Valeo dělá sady přímo pro Peugeot a jsou super.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem kupoval valea bezraminkovy - ty silencio Xtreme a chvilku trvalo nez se vytvarovaly, zezacatku delaly trochu stopy, jinak ja jsem pak jeste trochu prihnul to samotne rameno sterace - sundal jsem ty valea, lehce prizvedl rameno od okna a ten konec prihnul smerem k oknu, kdyz jsem to delal na ulici, vypadalo to sice jako kdyz ty sterace chci vzteky urvat uplne, ale pak uz to stiralo super, a stira doted

[upravil dne 6/11/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja jsem kupoval valea bezraminkovy - ty silencio Xtreme a chvilku trvalo nez se vytvarovaly, zezacatku delaly trochu stopy, jinak ja jsem pak jeste trochu prihnul to samotne rameno sterace - sundal jsem ty valea, lehce prizvedl rameno od okna a ten konec prihnul smerem k oknu, kdyz jsem to delal na ulici, vypadalo to sice jako kdyz ty sterace chci vzteky urvat uplne, ale pak uz to stiralo super, a stira doted

[upravil dne 6/11/06 Ferry]

Taky me napadlo to prihnout, ale abych rekl pravdu, moc se mi do toho nechtelo, radsi bych tam dal silnejsi pruzinu. Zkusim ji vyndat a podivat v garazi na jinou, prihnuti si necham az jako posledni moznost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...