Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drnčení v zatáčce.


Pajsn

Recommended Posts

Včera se mi stala taková věcička . Bylo po deste a přede mnou to zaslapnulo auto pánů poloicajtů. jel jsem chvili smykem ale nastestí jsem to uřidil. ale od tý chvíle když jedu doprava třeba jenom lehce slyším takový drnčení mám obě poloosy repasovaný tak ty by to dělat neměly. Dělá to i když jedu bez plynu nebo na neutrál. Napadli me gumy ale ty se zdaj byt v poradku to drnčeni cejtim i v pedalech. nenapada vas nekoho co by to mohlo byt? Jo mam P205 1,7D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co třeba kotouče?jestli sis je nezku*vil tím jak si to zadupnul,jestli je máš slabí tak si je mohl promáčknout.nebo mohli dostat třmeny ránu a jak sou na těch čepech tak se mohly vyžvejknout.zkus schodit kola a zahejbat s celejma brzdama(třmeny)jestli ti někde nehrkaj.já mám taky vůli v jednom čepu na třmenu a taky mě to hrká(cvaká)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Ktěm kotoučum taky my to jako kdyby klepe když jedu do prava.Sundal sem kolo a zjistil že kotouč není nijak přišroubovaný muže to dělat on ikdyž ho drží šrouby kola?

Ne nemůže, kotouč drží kolové šrouby, ty malé šroubky jsou pouze montážní pomůckou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Mišak

Ktěm kotoučum taky my to jako kdyby klepe když jedu do prava.Sundal sem kolo a zjistil že kotouč není nijak přišroubovaný muže to dělat on ikdyž ho drží šrouby kola?

Ne nemůže, kotouč drží kolové šrouby, ty malé šroubky jsou pouze montážní pomůckou...

Do ryby kundy tak sem myslel že sem našel problem a ono nic škoda budu hledat dál ikdyž nevím kde:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém, jen s tím rozdílem, že se mi to stává při zatáčení do leva (a podle mého jen na levé poloose). Hledám řešení už několik měsíců. na levé straně jsem vyměnil kulový čep na řízení, ložiko náboje, kotouč je stočený na soustruhu. jediné co jsem ještě neměnil je poloosa a kotouče. Teď má najeto cca 118 000km, nevim, jestli je to na výměnu. Co jsem zkoušel tak kolo ani tyč řízení nekde nedře - při zvednutým předku na heveru. Rád bych tohle už rád vyřešil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...