Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrony 106


Luig

Recommended Posts

Ahoj,

chci si na léto sehnat na 106ku nějaký elektrony ale mám nejprve pár dotazů.

1) Má 106 II r.v. 96 opravdu rozteč 108? Měřil jsem to sice šuplérou ale člověk nikdy neví ;)

2) V techničáku mám povolenej rozměr 175/60 R 14 ET 16. Jde mi hlavně o to ET protože mám sníženej podvozek a mám obavy aby pak někde kolo nedrhlo. Byl bych tedy rád pokud by se někdo podělil o konkrétní rozměry disků co má na autě, pokud možno i včetně ET. Většina disků má totiž ET kolem 35, což by znamenalo že by kolo bylo cca o 2 cm zastrčený v podběhu oproti tomu co radí techničák.

3) Ještě by mě jen tak zajímalo jaký máte na 106ce kola. Co takhle koukám na 1,6ky tak mají většinou 195/15. Je mi teda divný že mám v TP jenom jeden rozměr.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Ahoj,

chci si na léto sehnat na 106ku nějaký elektrony ale mám nejprve pár dotazů.

1) Má 106 II r.v. 96 opravdu rozteč 108? Měřil jsem to sice šuplérou ale člověk nikdy neví ;)

2) V techničáku mám povolenej rozměr 175/60 R 14 ET 16. Jde mi hlavně o to ET protože mám sníženej podvozek a mám obavy aby pak někde kolo nedrhlo. Byl bych tedy rád pokud by se někdo podělil o konkrétní rozměry disků co má na autě, pokud možno i včetně ET. Většina disků má totiž ET kolem 35, což by znamenalo že by kolo bylo cca o 2 cm zastrčený v podběhu oproti tomu co radí techničák.

3) Ještě by mě jen tak zajímalo jaký máte na 106ce kola. Co takhle koukám na 1,6ky tak mají většinou 195/15. Je mi teda divný že mám v TP jenom jeden rozměr.

Díky moc

ahoj,

zrovna prodávám sadu i s letnim pneu. Prikladam foto.

Jsou pul roku stare, doklad o koupi a jako neve bez skrabancu prostě jako nové.

Pneu Falken 512, vydrzí ještě jednu sezónu ostré jízdy :roker

V rozmeru 185/55 R14 podle mě jediný rozumný rozměr z těch širších na naše silnice, nikde nedrhnou a pasuji presne. Taky mam snizovanej podvozek.

Presna data 6J 4x108, R14, ET16 primo na 106- ku

Jestli mas zajem pis na U2U

[upravil dne 5.11.06 Citros]

post-0-14109594951547_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...