Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renault Clio Sport - pěkné, ale... Nově: CO NA TO PRODEJCE: (viz dole)


Marcel505

Recommended Posts

To ALE je:

Sděsil jsem se, když jsem zjistil, že to auto nemá žlutý lak, ale žlutý polep! Normálně je to samolepka, která je na červeném laku (barvě). Sice chápu, že to asi dálo práci, protože se to dává na auto asi za tepla a různě se to vytahuje, ale fakt vypadá hnusně, když je pod tím vidět ona červená barva! A někdy i poškrábaný lak, jak to řezali nožem! A třeba zrcátko na straně řidiče - nějak nastavované. Někde samolepka nedoléhá apod. No posuďte sami, jestli byste za takový polep dali 25 000 Kč!!!

A jak se to asi pak opravuje při poškození?

Doufám že se k tomuhle Peugeot neuchýlí!

[upravil dne 5/11/2006 Marcel505]

[upravil dne 5/11/2006 Marcel505]

post-0-14109594950762_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl jsem ze to delaj dost v anglii, ale tam je to jeste drazssi, mozna to bude tim, ze to bylo a vetsi auto... ale vychazelo to skoro jako cena za lak. Lepi se to normalne za studena. Na auto bych si to nedal ani zadara, je sice pekne, ze si clovek muze zvolit prakticky jakoukoli texturu, ale kdyz to nekde odres, nebo skrabnes, tak uz to urcite nepujde klasicky rozlesit... + na cerveny lak davat zlute polepy, tak to je moc, to je jasne ze to nekde pujde videt... atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zluty taxiky AAA jsou udelany stejne...za nejakou dobu tady maj jezdit jenom zluty taxiky takze to resej takhle..ono je to i dost prakticky kdyz si vezmete ze s tim superbem za tri roky nahrka pulmega km a potom to v AAAckach streli za strasny prachy s tacho stocenym na 100t km je to dobry kseft...uz vidim napis na prednim skle...auto ve vybornym stavu, skvele udrzovanej lak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl sem to na Dodge Magnum, původní lak černej a poplep černej s nějakým červeným nápisem Maxi cosi. Vypadalo to dobře.

Ale vůbec od věci nejsou ty průhledný na předek. Bratr to má na Merglu a není tam jedinej ťukanec. Já mám na autě dírek jak po válce.

Nejedná se o obyčejnou průhl. folii ale o nějakou měkkou která odráží kamínky.

Stojí to sice víc ale kámoš nedávno dal 10tis za opravu ťukanců na Audině kvůli prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ludweek: si myslim, ze taxikari kvuli te zlute barve drzkovali uz proto, ze na prave to zluty auto pr prodavani v bazaru jak rikas \"v perfektnim stavu\" bude kazdej koukat s pozorem, protoze si to s taxikem spoji....a prestrikani taky neco stoji, tak jestli se to pak vyplati....

Nikdy nezapomenu na to, jak v jednom nejmenovanem tripismenkovem bazaru delala pan haura s tim, ze ta 406ka s drzakem na antenu jak prase a odrbanou sedackou vzadu a u spolujezdce OPRAVDU NEBYLA TAXIK...tak rozhrkany auto nemel muj sef ani po 5 letech provozu a 200tis. km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Netopka: to vis ze se jim to vyplati...jestli je ta cena kterou pise marcel realna tak daji 25t za folii a potom ji jenom strhnou...kdyby to chteli strikat tak to maji minimalne dvakrat za 25t :D a to uz se vyplati :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...