Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Návod na použití WC


Guest ZILA

Recommended Posts

Návod na použití WC

Kdo se v tato místa béře,

nechť za sebou zavře dvéře.

I v případě břichobolu

prkénko se sklopí dolu.

Ať jsi muž a nebo žena,

stáhni gatě nad kolena.

Vyhrň košili i svetry

a vypouštěj zatím větry.

Usedni si hezky rovno...

Zatlač jako lítý rek !!!!!

Když po tobě zbude hovno,

je to správný výsledek.

Z kadibudky papír táhni

a potom se mírně nahni.

V klidu, pokoji a míru

utři na prdeli díru.

Po držadle rukou máchni,

vše po sobě řádně spláchni

a v případě velké hnačky

setři štětkou všechny sračky.

Co ti ještě říci mohu?

Poděkuj teď Pánubohu,

co při tobě věrně stál,

za to, že ses NEPOSRAL. :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

Návod na použití WC

Kdo se v tato místa béře,

nechť za sebou zavře dvéře.

I v případě břichobolu

prkénko se sklopí dolu.

Ať jsi muž a nebo žena,

stáhni gatě nad kolena.

Vyhrň košili i svetry

a vypouštěj zatím větry.

Usedni si hezky rovno...

Zatlač jako lítý rek !!!!!

Když po tobě zbude hovno,

je to správný výsledek.

Z kadibudky papír táhni

a potom se mírně nahni.

V klidu, pokoji a míru

utři na prdeli díru.

Po držadle rukou máchni,

vše po sobě řádně spláchni

a v případě velké hnačky

setři štětkou všechny sračky.

Co ti ještě říci mohu?

Poděkuj teď Pánubohu,

co při tobě věrně stál,

za to, že ses NEPOSRAL. :myslim:D

ZILA a kde jsou ty obrázky k tomu ? ? ? ? :aut:aut:aut

To je celý plagátek s popiskami. :P:o:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

:D:D

u nas ve skole jsou jeste vsude cedule: pouzity toaletni papir vhazujte do zachodove misy.......nevim co bych s nim tak asi mela delat....

[upravil dne 5.11.06 aka]

Aka - a nemělas spolužačky z Ukrajiny nebo ze zemí směrem na východ od nás??? (tam, kde se používající turecké záchody - tzv. šlapky, opravdu vedle stojící nádoba slouží k odhazování použitého panapru, tamní odpady nejsou totiž vedeny tak jako u nás rourou o průměru 110 mm, ale pouze 50 - 60 mm, takže je kolikrtát problém i poněkud konzistenější lejno, natožpak chuchvalec panapru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: aka

:D:D

u nas ve skole jsou jeste vsude cedule: pouzity toaletni papir vhazujte do zachodove misy.......nevim co bych s nim tak asi mela delat....

[upravil dne 5.11.06 aka]

Aka - a nemělas spolužačky z Ukrajiny nebo ze zemí směrem na východ od nás??? (tam, kde se používající turecké záchody - tzv. šlapky, opravdu vedle stojící nádoba slouží k odhazování použitého panapru, tamní odpady nejsou totiž vedeny tak jako u nás rourou o průměru 110 mm, ale pouze 50 - 60 mm, takže je kolikrtát problém i poněkud konzistenější lejno, natožpak chuchvalec panapru)

JJ jak pise Medved vyhoda hajzlu na ukrajine a v rusku je ze je nemusite dlouho hledat staci zavetrit, ale zas az na smrad jsou mozna lepsi nez nase neb nesedate na zadne prkenko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz jsme u te kultury zachodku, tak musim take prispet se svym zazitkem z vyletu.....

Kamos si chtel koupit auti a vybral si malo rozsirenou mazdu MX-3, kterou meli v te dobe (asi pred pul rokem) pouze v Chrudimi. Rikam si:\" Ok, pojedem do chrudimi, omrknem to, ja na to hodim sve oko radoby odbornika a kdyztak to koupime.\"

Meli jsme po odpoledni smene a zasli jsme jeste \"na jedno\" na dobrou noc. Dali jsme jedno a kdo si to neseda k vedlejsimu stolu... Nas italsky manazer a parta italu, kteri nam delali v praci skoleni. Tak jsme je samozdrejme pozvali k nasemu stolu (do prdele se sefovi list musi - ne, delam si srandu, jsou to dobri typci!) a samozdrejme jsme nezustali u jednoho... Jelikoz nejsem z Brna, tak jsme se domluvili, ze prespim u kamose a rano vyrazime smer Chrudim.

Rano: Kocovina jak svina a jeste to nase zaludky nejak spatne stravili, takze jsme meli peknou \"hnacku\"! Mirne ovlivneni alkoholem a hlavne s nesnesitelnou bolesti hlavy jsme se vydali na autobus, cestou koupili koblizky a ledovy caj. Vyjeli jsme z Brna a ja poznal ze neco neni v poradku... Ridic autobusu byl zrejme byvaly zavodnik, bo jel jako prase a jeste o neco hur! Koblizky uz byli snezene, caj se upijel, bo byl susak a ridic jel porad hur. Ze jede 120 - pohoda, ze reze zatacky a autobus se pri tom nahyba - buiz. Ze dobrzduje jako by mel za ukol zbrousit kotouce, no to prekousnu. Ale ze predjizdi kamion ve chvili kdy v proti smeru jede Iveco, tak to jsem mel dost! To iveco to strhlo pomalu cely do skarpy. Takove manevry byly snad tri (myslim ty kdy proti nam jelo auto), to ze predjizdel v naprosto neprehlednych usecich, takt to jsem ani nepocital. Uz po par kilometrech jsme se shodli, ze posleme dekovny dopis tomu, kdo vymyslel bezpecnostni pasy v autobuse! Chrudim se blizila, caj dochazel a bezpecnostni pas tlacil na uz tak pochroumany zaludek.... Prujem byl skoro nezadrzitelny a Chrudim ucpana!! Ta cesta byla nekonecna!

Konecene nadrazi! Hura! Rychle najit zachod. Kdybych vedel co me ceka, tak to hodim asi za ker!

Zachodky na autobusovem nadrazi v Chrudimi vam vrele nedoporucuji. Cena lidova, 5Kc. Papiru asi 40 cm. Vesli jsme na pansky zachod... Kdyby me moje vnitrnosti nenutily, tak tam ani nevkrocim. Uz nebyl cs hledat neco jineho. Primhourily jsme oci. zacpali nos a sli jsme na to. Zachody nemyte, nebo spis cele to bylo nemyte, podlahy, steny, no vsechno. Misto oken, kteryma by se dalo verat tam byli jen luxfery a nefunkcni odsavani vzduchu. Po 10 minutach a silenych krecich v nohou, bo se nehodolo si sednout na prkenko a clovek to musel vyresit sracim postojem, bylo hotovo. Uznejte sami, ze kdyz mate takovy mensi prujem, tak 40 cm toaletaku nemuze stacit, nebo alespon me ne! Poprosil jsem kamarada aby me tam nenechaval a zkusil od toho \"mileho hajzldedka\" vyloudit nejaky ten toaletak. Pozdeji jsem se dozvedel, ze kdyz ho pozadal o dalsi davku papiru, tak hajzl dedek se nechapave zeptal: \"A nacopak?\" \"No na co asi!\" - byla odpoved. Byl jsem zachranen, dostal jsem dalsi papir!

Sakra!! Nikde tu neni umyvadlo! No tak to je vrchol! Rychle pryc, co nejdal! Doufam jsem, ze nic horsiho nas ten den uz nemuze potkat... ale to uzje jiny pribeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak kdyz jsme u te kultury zachodku, tak musim take prispet se svym zazitkem z vyletu.....

Kamos si chtel koupit auti a vybral si malo rozsirenou mazdu MX-3, kterou meli v te dobe (asi pred pul rokem) pouze v Chrudimi. Rikam si:\" Ok, pojedem do chrudimi, omrknem to, ja na to hodim sve oko radoby odbornika a kdyztak to koupime.\"

Meli jsme po odpoledni smene a zasli jsme jeste \"na jedno\" na dobrou noc. Dali jsme jedno a kdo si to neseda k vedlejsimu stolu... Nas italsky manazer a parta italu, kteri nam delali v praci skoleni. Tak jsme je samozdrejme pozvali k nasemu stolu (do prdele se sefovi list musi - ne, delam si srandu, jsou to dobri typci!) a samozdrejme jsme nezustali u jednoho... Jelikoz nejsem z Brna, tak jsme se domluvili, ze prespim u kamose a rano vyrazime smer Chrudim.

Rano: Kocovina jak svina a jeste to nase zaludky nejak spatne stravili, takze jsme meli peknou \"hnacku\"! Mirne ovlivneni alkoholem a hlavne s nesnesitelnou bolesti hlavy jsme se vydali na autobus, cestou koupili koblizky a ledovy caj. Vyjeli jsme z Brna a ja poznal ze neco neni v poradku... Ridic autobusu byl zrejme byvaly zavodnik, bo jel jako prase a jeste o neco hur! Koblizky uz byli snezene, caj se upijel, bo byl susak a ridic jel porad hur. Ze jede 120 - pohoda, ze reze zatacky a autobus se pri tom nahyba - buiz. Ze dobrzduje jako by mel za ukol zbrousit kotouce, no to prekousnu. Ale ze predjizdi kamion ve chvili kdy v proti smeru jede Iveco, tak to jsem mel dost! To iveco to strhlo pomalu cely do skarpy. Takove manevry byly snad tri (myslim ty kdy proti nam jelo auto), to ze predjizdel v naprosto neprehlednych usecich, takt to jsem ani nepocital. Uz po par kilometrech jsme se shodli, ze posleme dekovny dopis tomu, kdo vymyslel bezpecnostni pasy v autobuse! Chrudim se blizila, caj dochazel a bezpecnostni pas tlacil na uz tak pochroumany zaludek.... Prujem byl skoro nezadrzitelny a Chrudim ucpana!! Ta cesta byla nekonecna!

Konecene nadrazi! Hura! Rychle najit zachod. Kdybych vedel co me ceka, tak to hodim asi za ker!

Zachodky na autobusovem nadrazi v Chrudimi vam vrele nedoporucuji. Cena lidova, 5Kc. Papiru asi 40 cm. Vesli jsme na pansky zachod... Kdyby me moje vnitrnosti nenutily, tak tam ani nevkrocim. Uz nebyl cs hledat neco jineho. Primhourily jsme oci. zacpali nos a sli jsme na to. Zachody nemyte, nebo spis cele to bylo nemyte, podlahy, steny, no vsechno. Misto oken, kteryma by se dalo verat tam byli jen luxfery a nefunkcni odsavani vzduchu. Po 10 minutach a silenych krecich v nohou, bo se nehodolo si sednout na prkenko a clovek to musel vyresit sracim postojem, bylo hotovo. Uznejte sami, ze kdyz mate takovy mensi prujem, tak 40 cm toaletaku nemuze stacit, nebo alespon me ne! Poprosil jsem kamarada aby me tam nenechaval a zkusil od toho \"mileho hajzldedka\" vyloudit nejaky ten toaletak. Pozdeji jsem se dozvedel, ze kdyz ho pozadal o dalsi davku papiru, tak hajzl dedek se nechapave zeptal: \"A nacopak?\" \"No na co asi!\" - byla odpoved. Byl jsem zachranen, dostal jsem dalsi papir!

Sakra!! Nikde tu neni umyvadlo! No tak to je vrchol! Rychle pryc, co nejdal! Doufam jsem, ze nic horsiho nas ten den uz nemuze potkat... ale to uzje jiny pribeh.

a co teda bylo s tou mazdou ? :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D f3Rdo díky!

Jako místní jen pár slov na upřesnění: záchody na nádraží jsou jen jedny, společné pro nádraží vlakové, autobusové i nádražní restauraci. Jsou umístěny v čekárně na autobusovém nádraží, což je výborné řešení - když jsem šel posledně kolem, nebyly na těch WC ani dveře, což s těmi chybějícími okny a nefunkčním odsáváním o kterém píšeš, dělá z pobytu v té čekárně vskutku nebývalý zážitek. Opravdu lituji ty, kteří tam kdy vkročili.

Na druhou stranu: vzpomínky na Chrudim jsou, jak vidno, nebývale silné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kurt: :super

to pata: Majdu jsme nakonec koupili, bo cena byla vice nez prizniva a tak jsme zavreli oci nad drobnymi nedostatky.

Abych byl konkretnejsi:

Cekame u nadrazi na typka z bazaru, bo rikal ze nas tam vyzvedne, kdyz uz jedem takovou dalku. Cekali jsme ze prijede tak pasatem a zaveze nas do bazaru, kde to omrknem. Po hodince se priritila cervena majda a v ni docela mlady typek (asi 28) v teplakach a ze to jdem projet atd..

Prvni cesta byla na benzinku, bo svitilo zebravy voko. Pak jsme to porjeli, jela jak das! :super Pak ze by jsme to radi omrkli na zvedaku (cekali jsme ze zajedem do bazaru, tam to zvedne a mrknem na to). Zajeli jsme na parkoviste k nejakymu hypermarketu (uz nevim co to bylo) a tam to zvedl heverem. Cumel jsem jak krava!! No nic, prolezl jsem auti tam a zpatky, stav solidni az na chybejici zadni plato, nehezke vyskace u zpetnych zrcatek a okno u spolujezdce slo dolu a nahoru se muselo zavirat tlacitkem od ridice. Jeli jsme sepsat smlouvu, z typka vylezlo, ze ma hospodu, stavi hotel, ma ten autobazar, mel driv hernu a snad bude rozjizde jeste diskoteku (na typka v teplakach a triku dost dobry!!) Autoradiu chybel celni panel. Bylo nam to cele divne a mysleli jsme ze je to corka. Vyuzili jsme chvile, kdy si sel neco zaridit, a zavolali kamosovi at nam na netu zkontroluje ICO - bylo to OK a taky cislo kastle - taky OK :super

Pak jsme jeli do te jeho hospody to sepsat, mimochodem jsme si konecne umyli ruce, a zdrzeli jsme se jeste na obed (menu, myslim za 55,- no nekup to), mimochodem obsluhoval nas cisnik gay, coz nam prislo velmi vtipne (i kdyz nevim proc). Jeste jsme se domluvili, ze nam vytahne stavajici autoradio, bo nemelo ten celni panel a kamos si vezl svoje. Tak jsme jeste jeli k nemu na chatu. Cesta silena, sama jama, vetve... A i kdyz se jelo na jednicku a velmi pomalu, tak jsme porad nekde skrtali podvozkem, bo je to nizke a jeste to melo snizeny podvozek. Radio nam bylo odebrano a my se vadali z5 do Brna. Jeste jsme zastavili v nejakem autoshopu pro isokonektor, bo z palubky na nas koukali jen draty. Zakoupili jsme iso konektor za 80kc + cokoladu. Vedle bylo jeste zelezarstvi, tak jsme koupili i sroubovacek. Sednem do auta co stoji pred obchodem a ejhle, jeho skoro nove SONY nema iso konektor! No to me poser! No nic, tak mu rikam at to jde vratit. Ok. za chvilku byl z5, ze nema ten doklad o koupi (asi 3 minuty po tom co jsme to koupili), doklad jsme nenasli, tak jsme sli do obchodu oba, ze jako budemem mit pocetni prevahu (stejne jsme nemeli, bo tam byli 2 prodavaci + dalsi zakaznik).

Prodavac nam to odmital vzit zpet bez dokladu, tak jsme se mu snazili vysvetlit, ze jsme ho museli ztratit a ze si nas preci pamatuje a ze je to jeste zabaleny atd.... Nepodarilo se. Ale napadla me spasna myslenka, ze jako by nam ten doklad mohl vytisknout znova, bo to ma stejne v PC. \"Ale panove to preci neresi nas problem!\" Tak se ho ptam v cem je teda problem a on ze by jsme si tu prvni uctenku mohli schovat a pak si to dat do ucetnictli a odecist z dani!! A zacal byt dost agresivni a nadavat, ze nebude prohledavat kose (bo nam doslo ze jme si od nej tu uctenku asi vubec nevzali), no ale po te co nam rekl ze si 80 Kc odecteme nepravem z dani, tak jsme pochopili, ze to nema smysl, reli mu co si o nem myslime, kopli jsme si do vyfuku co tam lezel na zemi a sli. Zjistili jsme ze pri jizde na chatu jsme asi rozflakali jedo svetlo (mlhovku), nasrani nasedli a jeli k domovu. Cestou jeste neco vybrovalo od predni napravy (coz predtim nedelalo), takze jsme usoudili, je jsme se svetlem jeste hnuli napravu... no to bylo radosti. Hned jak jsme prijeli do Brna, tak jsme navstivlili obibene auto Horak aby se na to mrkli. Zjistili, ze to vybrovalo kvuli vetvi, ktera se tam tak nejak pripletla (netusim jak ;)) ale musel jsem mit zajimavy pohled, kdyz jsem videl, jak servisak vytahuje z poza kola vetev. :D

A to je vse pratele!

P.S.: sory za \"hrupki\" a preklepy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: aka

:D:D

u nas ve skole jsou jeste vsude cedule: pouzity toaletni papir vhazujte do zachodove misy.......nevim co bych s nim tak asi mela delat....

[upravil dne 5.11.06 aka]

Aka - a nemělas spolužačky z Ukrajiny nebo ze zemí směrem na východ od nás??? (tam, kde se používající turecké záchody - tzv. šlapky, opravdu vedle stojící nádoba slouží k odhazování použitého panapru, tamní odpady nejsou totiž vedeny tak jako u nás rourou o průměru 110 mm, ale pouze 50 - 60 mm, takže je kolikrtát problém i poněkud konzistenější lejno, natožpak chuchvalec panapru)

Třeba na Krétě se taky zásadně nehází toaleťák do záchodu, neb by jste tu jejich chatrnou kanalizaci ucpali :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meda: no, nejake rusky a mozna ukrajinky tam jsou, ale soude dle jejich cestiny bych si myslela, ze uz tu nejaky patek pobyvaji a stihly si zvyknout....jako na prvni pohled me to zaskocilo....stejne jako cedule rozmnozovna....co se za temahle dverma asi deje???:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

meda: no, nejake rusky a mozna ukrajinky tam jsou, ale soude dle jejich cestiny bych si myslela, ze uz tu nejaky patek pobyvaji a stihly si zvyknout....jako na prvni pohled me to zaskocilo....stejne jako cedule rozmnozovna....co se za temahle dverma asi deje???:D :D

No já viděl na jedněch dveřích na záchod cedulku \"Likvidace faktur\"

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...