Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předvánoční uklidnění na Džbáně????


Medvěd

Předvánoční uklidnění na Džbáně????  

  1. 1. Předvánoční uklidnění na Džbáně????


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak ju,koupím si teda známku a přijedeme taky.Pokud se to bude konat.

Možná bych mohl cestou z Chomutova sjet z obchvatu a projet těch pár domků mezi Chomutovem a Prahou a nabrat vás :D I když já jsem držák, takže nevím, kdy ze Džbánu pofrčím dom :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Vertex

V Praze sníh???? Myslíš takovou tu vaší kamalitu 3 - 4 cm???? :myslim:myslim

Náhodou .... někdy i víc..... REJPALE..... :aut:D :D :D

Jo, to možná na parkovisku vedle auta, když to smeteš z předního okna. Nebo když to někde ujede ze střechy :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový vývoj:

dnes jsem poslal do restaurace žádost o rezervaci míst pro vánoční sraz, teď už jen čekat, jak to dopadne

Dobrý den

na posledním srazu Peugeot-clubu (2.11.2006) jsme předjednávali možnost předvánočního setkání Peugeot-clubu již tradičně ve Vašich (pro nás již téměř domáckých) prostorách.

Dotazem u členstva P-clubu mám potvrzen zájem opět cca 30 lidí, tentokrát však v sobotu 16.12. se začátkem v odpoledních hodinách (možná by si někteří rádi dali i oběd, ale netuším, zda budete mít otevřeno již v poledne). Celý sraz by měl být koncipován opět nejprve jako setkání na místním parkovišti (možná nějaký slalom na zasněžené ploše, možná se nám povedou sehnat i nějaké nové předváděčky - během toho by se určitě lidi chodili k Vám ohřívat a až bychom se nabažili, tak bychom pak uzavřeli jídlem a pitím až do zavíračky.

Můj dotaz tedy zní, zda v sobotu 16.12. máte ještě volné kapacity (nejraději bychom salonek) a zda tedy mohu oznámit, že se u vás bude předvánoční sraz konat.

Současně i žádám o rezervování salonku na čtvrtek 7.12. od 18 hodin - klasika cca 20 - 30 osob

Děkuji za rychlou odpověď

Miroslav Svoboda - Medvěd

přeseda Peugeot - clubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Nový vývoj:

dnes jsem poslal do restaurace žádost o rezervaci míst pro vánoční sraz, teď už jen čekat, jak to dopadne

Dobrý den

na posledním srazu Peugeot-clubu (2.11.2006) jsme předjednávali možnost předvánočního setkání Peugeot-clubu již tradičně ve Vašich (pro nás již téměř domáckých) prostorách.

Dotazem u členstva P-clubu mám potvrzen zájem opět cca 30 lidí, tentokrát však v sobotu 16.12. se začátkem v odpoledních hodinách (možná by si někteří rádi dali i oběd, ale netuším, zda budete mít otevřeno již v poledne). Celý sraz by měl být koncipován opět nejprve jako setkání na místním parkovišti (možná nějaký slalom na zasněžené ploše, možná se nám povedou sehnat i nějaké nové předváděčky - během toho by se určitě lidi chodili k Vám ohřívat a až bychom se nabažili, tak bychom pak uzavřeli jídlem a pitím až do zavíračky.

Můj dotaz tedy zní, zda v sobotu 16.12. máte ještě volné kapacity (nejraději bychom salonek) a zda tedy mohu oznámit, že se u vás bude předvánoční sraz konat.

Současně i žádám o rezervování salonku na čtvrtek 7.12. od 18 hodin - klasika cca 20 - 30 osob

Děkuji za rychlou odpověď

Miroslav Svoboda - Medvěd

přeseda Peugeot - clubu

to Medved: super!!! :potlesk:potlesk:potlesk

Brno, zavítá do Matičky stověžaté na Vánoční srazík...:mrk

:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a problém je na světě

Reagujeme na vaši poptávku na 16.12.06. Je mi osobně velice líto, že Vás

zklamu , ale pro tento den je restaurant plně obsazen od 15.00 hod zde je

reservována svatba pro 70 osob. Dovolte mi nabídnout termín 15.12. 06, který

je s provozních ohledů dokonalý.Ohledně 7.12. 06 vše v souladu s Vaší

resesrvací.Případné upřesnění jiného termínu jsem Vám plně k dispozici na

tel. 775 591 114 Michal Pilík

15.12 je pátek, to vypadá blbě (opět bychom se sešli až pozdě k večeru = žádné předváděčky, slalom o ničem . . . )

Napadlo mě buď 9.12. (to bychom asi zrušili čtvrtek 7.12.), nebo neděle 17.12. (to zase může být pro mimopražský blbý v tom, že při odjezdu by hrozily zácpy v Praze), nebo popátrat a vyzkoušet něco jinšího.

Každopádně se s panem Pilíkem zítra pokusím spojit a projednat, zda bychom se tam nevešli společně se svatbou, ale nevím, nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...