Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Display P206


Escaper

Recommended Posts

Jedu normalne po ceste a na prejezdu (byl ve stanardnim stavu na ceskych cestach) mi zhasnul ten prostredni display jak jsou na nem zobrazeny hodiny a teplota. Rozebral jsem to a zjistil ze je tam upadena ta plastova folie od plosneho spoje s ridici elektronikou (ta ktereou je napojen display, takzed elektronika jede akorat se to neprenese na ten display). Spravit to asi nepujde, co? A kdyztak kde sezenu novy?

[upravil dne 4/11/06 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady to posilam, tu cast s elektronikou jsem jenom pocinoval ze to opravim a pak jsem zjistil ze ta druha strana je jenom plastova folie s nakreslenejma spojema nejakou vodivou barvou tak sem od toho upustil. Puvodne to tam asi bylo prilepeny nejakym specialnom lepidlem ktery bylo nanaseny jenom mezi ty spoje

[upravil dne 5/11/06 Escaper]

post-0-14109594949431_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm asi to bylo naparene :myslim normalne bych vzal, tu folii opatrne rozstrihal a udelal z tech kontaktu jenom ty medene \"dratky\", vzal mikropajku a opatrne to tam naletoval a potom vsecko dukladne prelepil silikonem nebo necim podobnym :myslim

pokud nejsi dostatecne zrucny v pajeni, tak to prenech nekomu zkusenejsimu, at se ti neznici ty medene plosky na desce...

:papa:papa:papa:papa hodne zdaru a dej vedet, jak se podarilo :super:super:super drzim palec :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo...tak to je pakárna na entou

Přejhu pevný nervy

Navíc mám takovej pocit, že to neuděláš tak, aby to fungovalo - jak chceš zajistit dostatečně kvalitní kontakt mezi tou fólií s kontaktama a deskou? Na tu fólii asi nic moc napájet nepude, ne? (a mezi fólií a displayem bývá už jen taková pružná vodivá \"gumová\" destička (toho se člověk taky nechytne).

Jak to mohlo takhle \"vyhořet\"?

Co zkusit nějakej vrakáč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak máš ten co mám doma, tj. 4x žárovka typ JAEGER , pokud máš zájem nechám za 700+ pošta ...

tenhle se zobrazením teploty za 800 na vrakovišti nesezeneš ... co jsem sháněl v polsku tak nejde pod 130zl což je přes 900kč a to maj poláci supr ceny...

[upravil dne 5/11/06 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pripajet tonepujde, jsem sice zrucnej elektrotechnik ale na te folii je to nakresleny jenom nejakou vodivou barvou, tkaze kdyz na to chytim mikropajkou tak se smrskne folie a samozrejme aji ta barva.

Je to rv98 chci to hlavne kuli te teplote a casu, radio mam jiny, takze to na zobrazovani informaci z radia nepouzivam.

Ajsik: mas bydliste ostrava(brno) co to znamena? v brne by to pro memohla vyzvednout kamoska. Jestli to je teda tan typ co mam ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...