Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 sport - rozšíření


kujon106

Recommended Posts

nazdarek kluci,

dlouho jsem tu nebyl a jenom cumim,co vsechno se tu resi...s prispevkama radsi uz chodit nebudu,vicemene mate uz udelanej nazor sami..:)

jinak ty svetla vam kluci schvaluju,vypadaj moc pekne,kdysi jsem o nich taky premejslel,ale kdyz mate cervenou 106ku,jsou origo svetla asi to nejlespi...

taky by me zajimalo,co ma jeste merglo udelany za upravy...snizenej podvozek,skorepiny a pasy a nerez vejfuk bez katu uz mam taky,ale kam zajit jeste dal?...;)

zatim se mejte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rybízek 106:Tak teď už ti schazí jenom vyměnit písty,hlavu a ŘJ a budeš mít i docela slušnej výkon v 1,4ce ,jinak ještě sem zapoměl že tam mam kratší stálej převod:super,s tim původnim převodem,,na dálnici\'\' se blbě závodí:Dmožná tak na dálnici:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tweb urcite ne, byla cervena a otunena....:aut

ale dneska byl takovy blby den.... rano mi to chciplo na dalnci pri 200ce.... nejka to asi nezvladlo cerpadlo, dodavat benzin a uchlastalo mi to.... to jsem pak rozchodil, ale cestou domu se mi urval silentblok na motoru, takze to je des a hruza :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...