Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 sport - rozšíření


kujon106

Recommended Posts

čaues,

chtěl sem se zeptat majitelů sport verzí 106ky, jak je dělaný to rozšíření v oblasti podběhů. Jestli jsou vytažený lemy, nebo jestli je to nalepený :myslim Ale zase sem taky koukal že na to navazuje jak přední nárazník, tak zadní a možná snad i prahy. Takže kdybych ty lemy pouze vytáhnul, vypadalo by to asi divně :(

Docela se mi to zamlouvá jednak kvůli vzhledu a druhak kvůli tomu, že když by se takhle vytáhly lemy, tak by tam snad měly jít napasovat i vširší kolečka.

No a ohledně koleček mam poslední dotaz - chtěl bych, až zase jednou budu mít peněz na zbyt, taky pořídit litý kola. Trošku sem pátrat a zjistil sem že asi největší, zároveň na hranici pro normální ježdění a taky trochu na parádu :) budou asi 6-7max. ráfek, ET>18 (tim si nejsem jist), velikost 15\", pneu 195 profil 45. Máte někdo na 106 s takovýma kolama zkušenost? podělte se :) Dík

[upravil dne 4.11.06 kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

čaues,

chtěl sem se zeptat majitelů sport verzí 106ky, jak je dělaný to rozšíření v oblasti podběhů. Jestli jsou vytažený lemy, nebo jestli je to nalepený :myslim Ale zase sem taky koukal že na to navazuje jak přední nárazník, tak zadní a možná snad i prahy. Takže kdybych ty lemy pouze vytáhnul, vypadalo by to asi divně :(

Docela se mi to zamlouvá jednak kvůli vzhledu a druhak kvůli tomu, že když by se takhle vytáhly lemy, tak by tam snad měly jít napasovat i vširší kolečka.

No a ohledně koleček mam poslední dotaz - chtěl bych, až zase jednou budu mít peněz na zbyt, taky pořídit litý kola. Trošku sem pátrat a zjistil sem že asi největší, zároveň na hranici pro normální ježdění a taky trochu na parádu :) budou asi 6-7max. ráfek, ET>18 (tim si nejsem jist), velikost 15\", pneu 195 profil 45. Máte někdo na 106 s takovýma kolama zkušenost? podělte se :) Dík

[upravil dne 4.11.06 kujon106]

no nevím jestli to má smysl neco bastlit, radeji si kup sporta, budes mit i lepsi podvozek a bude to nizsi :D mimochodem muj bude naprodej:roker uz potrebuji neco vetsiho.

kazdopadne bych tam 195/45 nedaval ani omylem. Mam 185/55 R14 na sport podvozku a je to teda na nase silnice nekdy az moc tvrdy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Merglos

Já mam na sportu 195/45/15 na origo hlinikách a špatný to neni a plasty na sportu jsou na příchytkách:Dnejsou nalepený už jsem sem házel foto:super

jj s tim lepenim, je to presne tak jak rika Merglos, zadne lepeni :bojim ale prichytky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takaze panove ... lemy jsou prichycene zacvakavacima prichytkama, nicmene ty jsou totalne na hovno protoze po case se zacnou ulamovat, mne se minuly tyden odlomil KOMPLET cely pravy zadni lem. Je lepsi je teda jeste jistit lepidlem ... ALE ... pokud nemas verzi sport bude pro tebe VELICE tezke ji udelat... zadni blatniky totiz NEJSOU stejny jako u klasicke 106. Maji uplne jiny vyrez a jsou v nich uz pripravene diry na ty lemy. Diry problem nejsou, ale ten vyrez ano. Co se tyce kol ... Mel jsem na s16 kola 16x7 et23. ET 23 je ale blby, idelani bude ET20, nejlepsi pak i min, kolem 15-ti, to budou kola skoro s blatnikem. Ja je mel dost v podbezich. Gumy jsem mel 195/45/16 a vepredu skrtaly o podbehy pri max. vytoceni,ale to davam jako zasluhu tomu ET. Co se tyce zadku tak tam to bylo horsi, kola skrtaly pri max. propruzeni. Tam by to vyresily zarazky na tlumice. Delalo to pouze kdyz v aute bylo plno, kdyz jsme jeli dva, nebo i tri s tim ze vzadu sedel nekdo lehci tak ok. Kola jsem prodal a budu nasazovat zpet 14\" ale ET bude vepredu -5 a vzadu -7 diky podlozkam na zmenu roztece. 15\" by tam jit mohly v pohode i bez skrtani, nicmene ET bych na to volil okolo tech 15-18 a tezko rict co za profil gum. zkusil bych 45, 50 je asi dost a jistota je jistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merglos: Jojo, tak nějak bych to měl i v plánu, avšak je to vše otázka financí ze student. platu :D Takže uvidíme jak to vše dopadne.

Peta_V: Díky za rady a vyčerpávající zkušenosti ;) Ta sada vypadá moc dobře, ale tam u ní taky bude platit to jak si psal, že tam nepůjde kvůli tomu výkroji na zadních lemech, viď? :( Přemejšlim o tom že by třeba auto nevypadalo špatně pouze s vyt. lemy, kolama a snížený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...