Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosim o radu RJ defektni uz druha -vyriesene-


comm

Recommended Posts

Zdrsvim vsetkych.

Mam taky problem dnes som si testoval RJ a vypisal mi chybu 54 co je ridici jednotka ECu defektni.Je mi jasne co to znamena co je mi uplne nejasne ze auto sa chova uplne normalne ako by ziadny problem nebol a tak by som chcel niekoho poprosit kto sa vyzna v tychto RJ nech mi nejak poradi tu to abnormalnu vec poriesit. Inac uz je to druha RJ a mam ju tam polroka a viem so 100% istotou ze bola dobra.Poradte

dik vsetkim

405 Mi16 89 108KW dfw

[upravil dne 6.11.06 comm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vsetkym za radu problem mam vyrieseny. Vytiahol som jednotku rozobral a co som nenasiel voda uz len mydlo a mozeme sa umyvat. Vycistil, vysusil poriadnezatesnil otestoval a RJ je OK. Tak som spokojny.

Inac tych 15KW naviac to je druha jednotka ale tu pouzivam iba na sprinty a podobne.velmmi vela papa.

A co sa tika micka tak ich bolo niekolko verzii dokonca sa RJ dali zamenit z 309 1.9GTi 16V a v pohode to jazdi raz som to skusil a normalka slapalo to.

Inac neviete o niekom kdo ma podrobne info o MAF sensoru mam jednu doma rozobrtu a snazim sa dat nejak info do kopy a urobit stoho nejaky zaver. Mozno ked boh da bude mozne raz repasnut ako sa hovoroy na kolene.

zatim vsetkim velka vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...