Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bláznění na sněhu


orgacek

Recommended Posts

Zdravím všechny Pežotky, dneska dopoledne jsem si krasne zařádil a zablbnul na snehu na našem mísstním škvárovém hřišti, kde leží 20 cm sněhu.Prostě krása, 100 x 50m jenom moje, nikoho jsem neohrozil, prostě paráda.jezdí nás tam ze vsi několik, vždy super. Taky někde blbnete na sněhu?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já celej den smutně koukám z okna kolik tam padá sněhu a jak to na asfaltu taje:grr....a říkam si proč jsem nekoupil nějakou 4kolku abych moh zajet nekam do pole, kde ten sníh drží...a v týdnu se má trochu oteplit, takže budu muset ještě nějakou dobu počkat na blbnutí...btw neznáte někdo nějaký supr místečko kolem Olomouce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já blbnul s ručkou v pátek cestou do práce. A zapoměl jsem na letní gumy a skončil o 540° prdelí u plotu na chodníku před AAA v Olomouci. A dneska už je 106 na zimních Savách, který začínají třetí sezonu bez výrazného opotřebení vzorku a sjetý letní Savy co vydržely dvě sezony jsou v pneuservise k likvidaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si projel pořádně Olomouc a našel jsem si asi dvě místečka, takže počkám až napadne pořádně sníh a třeba nebudu muset čekat ve frontě:aut

jinak nevydržel jsem to a když se ten sníh dneska nedržel na asfaltu, tak jsem si vjel aspoň párkrát na travičku do políčka:D:D:D:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...