Sign in to follow this  
Followers 0
vernon

kolísání otáček

10 posts in this topic

Pomerne jednoduchý, ale v mém případě efektní recept na kolísání, potažmo chcípání. Zkuste nabrat natural 98 a uvidíte.

Původně zaslal: OK406

Takže jedna z příčin je kvalita benzinu a oktanové číslo.

No ale 98čka je doporučená v manuálu, to by asi dělat nemělo.

Já vím. Záleží na kvalitě benzinu. Já tankuji buď v Arexu ( Č.Budějovicích, Nemanická ul. mají \'OMV), nebo u Shell. A zatím dobrý. Když jsem zkoušel Shell-Power nebo \'OMV Blue 100 okt., tak to bylo jiné vlastnosti. Ale ta cena je neůnosná. Tankuji vždy plnou.

Původně zaslal: vernon

Pomerne jednoduchý, ale v mém případě efektní recept na kolísání, potažmo chcípání. Zkuste nabrat natural 98 a uvidíte.

Skus priliať do paliva \" Fuel Injector\" prečistí to vstrekovače (existuje aj na benzín). Kolega mal podobný problém a teraz to šlape ako nové:super

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Já vím. Záleží na kvalitě benzinu. Já tankuji buď v Arexu ( Č.Budějovicích, Nemanická ul. mají \'OMV), nebo u Shell. A zatím dobrý. Když jsem zkoušel Shell-Power nebo \'OMV Blue 100 okt., tak to bylo jiné vlastnosti. Ale ta cena je neůnosná. Tankuji vždy plnou.

já beru Na Dlouhý louce OMW nebo Shell,jednou jsem vzal taky 100 okt.BA,ale jak píšeš je drahý.

Tam je nejdražší z celých Č.Budějovic. A různé přípravky do paliva? Nevím, moc to mu nevěřím.:myslim:myslim:myslim

S tím pročištěním a odebráním vody souhlasím \"komisar\", ale kvalita benzínu 95 či 98 oktanů na kolísání otáček:aut. To nebude to pravé ořechové \"vermon\":aut

Původně zaslal: komisar

já i docela jo pročistí to střiky či odebere vodu co je v nádrži.zatím jsem měl dobré zkušenosti.

Máš zkušenosti s konkrétní značkou přípravku?:myslim

Uvidím a když tak i zkusím. Pokud s tím máš dobré zkušenosti, tak něco zkusím pro svůj motor. :myslim:myslim:myslim:myslim

Skus pozrieť či nemáš deravú hadičku k posilovaču, mali sme ten problém a po výmene už otáčky držie a nekolíšu:mrk