Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posilovač řízení Peugeot 106


Čajka

Recommended Posts

Dobrý den,

mám jen takový dotaz.Koupil jsem si v Německu Peugeota 106 1,4,r.v.1998.Při koupi jsem si ani neuvědomil,že by toto malé auto mohlo mít posilovač řízení a klidně od prodávajícího odjel.Samozřejmě,že posilovač nefungoval.Je tam el.servo,veškerá kabeláž a hadice vypadají v pořádku,olej nechybí,ale přece jenom nefunguje.Prostě se ani z něj nic neozve,jakoby tam nebyl.Prosím,poradí mi někdo,jak ho opravit,popřípadě na co se zaměřit(relé???) nebo kdo by mi mohl pomoc odstranit závadu.Jsem z okr.Chomutov.Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čajka

Dobrý den,

mám jen takový dotaz.Koupil jsem si v Německu Peugeota 106 1,4,r.v.1998.Při koupi jsem si ani neuvědomil,že by toto malé auto mohlo mít posilovač řízení a klidně od prodávajícího odjel.Samozřejmě,že posilovač nefungoval.Je tam el.servo,veškerá kabeláž a hadice vypadají v pořádku,olej nechybí,ale přece jenom nefunguje.Prostě se ani z něj nic neozve,jakoby tam nebyl.Prosím,poradí mi někdo,jak ho opravit,popřípadě na co se zaměřit(relé???) nebo kdo by mi mohl pomoc odstranit závadu.Jsem z okr.Chomutov.Předem děkuji.

Co řízení , jde těžko?? Píšeš jen že se z něj nic neozve. Já teda nevim jak 106tka ale u jinejch aut se docela nadřeš pokud nejde servo, a na místě máš co dělat aby si stím otočil. Zkus jestli jde stejně při nenastartovanym motoru a potom když nastartuješ.:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čajka

Jak při nenastartovaném,tak i při nastartovaném motoru jde stejně.Prostě je to jako u Felicie 1,3 bez serva:(

TAk to je vážně něco ve prdeli. Koukni SEMJe tady seznam servisů snad u vás nějakej najdeš. Jinak začni u serva, psal jsi že elektrický, tak jestli máš možnost tak změř jestli jde proud až na konektor serva, pokud ne tak jít po kabelech až k relé, doufám že se ti ozve někdo kdo má EL. Schemata aby jsi věděl ktery rele to je.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čajka

Dobrý den,

mám jen takový dotaz.Koupil jsem si v Německu Peugeota 106 1,4,r.v.1998.Při koupi jsem si ani neuvědomil,že by toto malé auto mohlo mít posilovač řízení a klidně od prodávajícího odjel.Samozřejmě,že posilovač nefungoval.Je tam el.servo,veškerá kabeláž a hadice vypadají v pořádku,olej nechybí,ale přece jenom nefunguje.Prostě se ani z něj nic neozve,jakoby tam nebyl.Prosím,poradí mi někdo,jak ho opravit,popřípadě na co se zaměřit(relé???) nebo kdo by mi mohl pomoc odstranit závadu.Jsem z okr.Chomutov.Předem děkuji.

Ja mam taky 106 1,1i sport r.v.1999 s posilovacem.Sice nefunguje jako u novy fabie ,ale je poznat ze tam je :) . kdyz nastartuju tak si \"zabzuci\" a jde o trochu lehceji.

Tom106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...