Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyvažování pneu


Ferin007

Recommended Posts

Jak je to s vyvyžováním pneu,pokud mám dvě sady kol? Musí se to před sezónou znovu vyvážit? Pokud jo, pozbývají vlastně ty dvě sady smyslu. V pneuservisu to pak vynde nastejno,pač to stejně musí sundat,stáhnout pneu,vyvážit,nazout a nasadit, stejně,jako kdybych přezouval jedny ráfky. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako kdyby mě někdo před vyvažováním kol začal sundávat pláště,tak na něj budu čumět jak trubka seberu mu ty kola a jedu hned jinam.mám taky 2 sady(letní,zimní)a vždy před sezónou si je nechávám vyvážit.někdy sou v poho,že se s něma nic dělat nemusí a někdy jo(většinou sou rozhozený)a vyvažuje se především házivost pláště,takže kdyby ho sundal tak vyváží ho*no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Sundat kola z auta, ne pneu z ráfků.

Vyvažování je dobrý až po cca 30 000 - z valstni zkusenosti jsem si nechal vyvazit kola po 15000 a oznacil si místa kde byly závaží a dali je témeř stejně a ve stejný velikosti ( podle me jsou to vyhozené prachy dělat to moc casto)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Jak je to s vyvyžováním pneu,pokud mám dvě sady kol? Musí se to před sezónou znovu vyvážit? Pokud jo, pozbývají vlastně ty dvě sady smyslu. V pneuservisu to pak vynde nastejno,pač to stejně musí sundat,stáhnout pneu,vyvážit,nazout a nasadit, stejně,jako kdybych přezouval jedny ráfky. :myslim

No ja som mal predtym na Ticu tiez letne aj zimne aj teraz na 406ke ale spoluziak mi poradil ze je treba ich vzdy pred pouzivanim skontrolovat a nahodit nove zavazia na disky aby bola istota ze sa nerozvazili ked boli pneu odlozene. Vravel ze to je ludska neznalost ze ich netreba prevazit ale hned ich nahodit na auto a vozit sa, takze ich pre istotu davam prevazit. Nechcem predsa aby mi hadzali s autom ci v zime na lade alebo v lete. nie? ;);):super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zaplatíš za maníka co ti to zvedne zvedákem,za to že povolí šrouby a sundá kola a pak zase obráceně,nasadit,utáhnout,schodit ze zvedáku.když si je tam doveješ v kufru tak platíš jen za vyvážení

[upravil dne 2.11.06 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

ale zaplatíš za maníka co ti to zvedne zvedákem,za to že povolí šrouby a sundá kola a pak zase obráceně,nasadit,utáhnout,schodit ze zvedáku.když si je tam doveješ v kufru tak platíš jen za vyvážení

[upravil dne 2.11.06 Medion]

No tam kam jezdím já chtějí za sundání kola z auta 10kč a nasazení zase 10kč, to je 80kč za celý auto. Pokud jsem línej tak to nechám přehodit tam, ale jinak to přehodím sám a za těch ušetřenejch 80kč si koupím něco dobrýho do zobáčku.:D:D:D:D Jinak nechávám vyvažovat kola před každym přezutím a i po tom málu co najezdím tak jsou většinou rozhozený. Takže vyvažovat určitě doporučuju.

[upravil dne 2/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...