Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvrzany interier


Guest Ludweek

Recommended Posts

chtel bych tenhle topic venovat interieru 306tek. prumerny vek nasich milacku je neco kolem 10let a zacinaji nebo uz nejakou dobu se projevujou neduhy v podobe vrzajicich casti interieru ruzneho klepani a sramoceni. proto bych zde uvital vase ruzne zkusenosti a napady jak se daji tyhle problemy odstranit.

za jizdy kdy se to projevuje nejvic to moc dobre nejde a kdyz nejedete tak tezko zjistite co presne to rachoti.

takze prosim vsechny at sem pisou figle jak pro analyzu zavad tak i jejich odstranění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono jde spíš o to že pokud to chceš odstranit tak budeš muset rozšroubovat asi celej interiér páč jen někde něco strčit to nemá cenu.

Slyšel jsem o něčem jako těsnění co je na tohle ale jak řikám jde o rozkuchání interieru aby se to dalo aplikovat takže práce pro vraha :super:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslis plast na C sloupku tak ten musi bejt pod gumovim tesnenim bocniho okynka a musi byt dobre zamacknutej nekde uprostred...tam je totiz plastova nozicka ktera mozna uz nedrzi nebo se ulomila uplne..spodni cast je prisroubovana v prostoru kufru takze ta drncet nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

jestli myslis plast na C sloupku tak ten musi bejt pod gumovim tesnenim bocniho okynka a musi byt dobre zamacknutej nekde uprostred...tam je totiz plastova nozicka ktera mozna uz nedrzi nebo se ulomila uplne..spodni cast je prisroubovana v prostoru kufru takze ta drncet nebude

mě to nedrnčí ale skřípe jak se kastle kroutí ale dík mrknu na to jestli to mám dobře nacvaklí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me neco vrze nekde v prostredku palubni desky..doposud jsem nebyl schopnej presne najit ono misto..dela to zejmena na hrbate dalnici (treba kolem Slavkova:D)..asi dvakrat se mi stalo, kdyz jsem prelitl blbe tramvajovej pas, ze mi vyskocil ten ramecek co je kolem radia..a obcas zavrze neco v uchyceni spolujezdcova pasu na B sloupku..a kdyz mam hlasiteji radio, tak ma tendenci drncet na jedny strane ta plastova mrizka co je v platu:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za dobry rady...s tim WD40 to urcite vyzkousim...i podlepeni se bude hodit...ale vi nekdo jak zjistovat presny zdroj neprijemnych zvuku? ted treba resim to ze jsem v lete licoval dvere pilota s kapotou...to se mi povedlo ale od ty doby jdou zvuky jakoby od zamku..taky to muze byt neco jinyhy..ale jak to proste jednoduse zjistit nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvuky v mem aute:

- pri zapnute klimatizaci, kdy vetrak bezi na vetsi otacky, se ozyva klokotani nejspis prave od vetraku ... proniknout k nemu asi bude docela fuska...

- zadni plato vrze v uchytu na prave strane

- od pravych zadnich dveri se ozyva vrzani. kdyz s nima zatrepu, taxe uvnitr jakoby prevaluje nakej sroubek. zatim patram jaxe sundava calouneni :D

vitam napady na odhlucneni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

zvuky v mem aute:

- pri zapnute klimatizaci, kdy vetrak bezi na vetsi otacky, se ozyva klokotani nejspis prave od vetraku ... proniknout k nemu asi bude docela fuska...

- zadni plato vrze v uchytu na prave strane

- od pravych zadnich dveri se ozyva vrzani. kdyz s nima zatrepu, taxe uvnitr jakoby prevaluje nakej sroubek. zatim patram jaxe sundava calouneni :D

vitam napady na odhlucneni :)

no vidis...nezapomnel jsem na tebe ale zapomnel jsem ti napsat...

tohle jsem vystrachal z knihy

U modelu s rusnim stahovanim oken stahneme z hridele kliku a podlozku.

takze pokud tomu dobre rozumim tak se za to jenom poradne zabere a de to dolu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi takhle, letni pneu 195/50 15ky ta sem rikal kua co to vsude mozne vrze hlavne u spolujezdce tam me to vrze kdesi ve dverich skousel sem na cvicaku jet a pridrzovat to a dela me to zto calouneni 2vec vrze me ramecek od radia asi je nejlepsi ho prilepit nebo co, pas mno tak to asi nema cenu rozebyrat ale wd4é pomaha :potlesk

Zimni pneu 185/65 14ky lol se me nechtelo kupovat novy plechace tak sem nucenej jezdit na 14 jiny sem k tomu nedostla ale kompenzace good year ULTRA GRIP 7 to aspon trochu tu zlost utesuje a hle v aute najednou nepraska nevrza nic:myslim :o takze si na leto koupim sportovni 195nebo 205/55 ne 50 ale zkusim 55ky a samo ze 15ky :D a uvidim ale jak uz tady bylo zmineno cim mensi pneu na visku tim vic praskani atd,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Miloš306

Ja mám zasa problém so skrinkou pred spolujazdcom! V zime a po cestách necestách sa hocikedy sama otvorí! :grr

V lete bol pokoj, ale teraz v zime to začína zasa!

Nejak nedrží ten zámok!

Nevie niekto ako ho opraviť??? Je to celé zalepené a k zámku sa nedá dostať. Jedine to rozlepiť, opraviť a potom nejako zlepiť, zoskrutkovať???

Nemá niekto náhodou navyše tu skrinku pred spolujazdca, len tak doma pohodenú a nepotrebnú??? :o

:super:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...