Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startování nefunguje


Huhlanek

Recommended Posts

Čau peugeoťáci, mám problém se startováním v mojí 405 1,9 SRi r.v. 1990. Přijel jsem normálně z práce a už cestou se mi nezdál zvuk morotu, ale v pohodě, jelo to jako jindy. Tak jsem normálka zaparkoval u baráku a když jsem po 10 minutách chtěl znovu nasednout a odjet, nepodařilo se mi nastartovat. Klíček jde ve spínačce normálně, rozsvítí se kontrolky dobíjení atd. jako normálně. Ale v poloze klíčku, kdy by se měl roztočit motor a naskočit se neděje nic. Motor ani neklapne. Baterka je taky v pohodě. Tak jsem zkusil prostříknout kontatkty od cívky a taky nic. Už fakt nevím, čím by to mohlo být? Poraďte mi prosím. Už se mi něco podobného stalo asi před půlrokem, ale po chvilce zkoušení to zničehonic naskočilo. Ten divnej zvuk motoru s tím asi nemá nic společnýho, že jo? Že by startér v pr.... ? Kolik stojí kdyžtak novej?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ten startér opravitelnej?

306 mě to taky dělá, někdy nastartuje někdy ne.

Poklepání na startér pomáhá.

Když chytne tak místo pěknýho tytytydym to teď dělá chrrrchrrchrr.

Huhlanek: startér hledej ve středu motoru zepředu na bloku takovej velkej válec do kterýho jdou tlustší dráty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

u 405 benzín 1904ccm 8V je startér KRÁSNĚ schován pod sacím potrubím, v podstatě nejde ani vidět.. Až když si tam posvítíš.. Navic je za hadicema od oleje a posilovače.. Je fakt sranda ho vytáhnout ven.. :aut Jde to když vyndáš alternátor a pak lovíš šrouby které ho drží.. Kdybych to dělal znova, tak vyhodím airbox, sací potrubí s klapou a máš ho krásně volný.. A asi by to bylo i rychlejší řešení.. Repase startéru vyjde cca. na 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...