Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka u 306-najednou jde hodně ztěžka


miloge

Recommended Posts

Zdravim, tak po delším bezproblémovém období mám zase jeden problém...zničeho nic mi zajízdy začala jit spojka nějak podivně...jde hodně ztuha a zabíra až skoro na podlaze...doted bylo vsechno OK, sla zlehka a zabírala cca uprostřed...je to motor 14i r.v. 94. Nevíte někdo čím to? Jo a taky se mi behem jizdy začalo ozývat od pravého kola nějaký hučení...to po chvíli přestalo a asi po 500km se začalo ozývat od druhého kola a taky to přestalo...to je celkem podivný ne?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nalítáno mám 120000. vyměnit celou spojku? To bude stát asi baťoh ne?:myslim Jinak ložiska to nebudou mam je meněný nedávno...a hlavne to hučení se ozývalo jenom kdyz sem pustil plyn nebo zařadil N...spis to byl takovej umelej zvuk...nebo gumovej jako by se o něco dřela guma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: miloge

Nalítáno mám 120000. vyměnit celou spojku? To bude stát asi baťoh ne?:myslim Jinak ložiska to nebudou mam je meněný nedávno...a hlavne to hučení se ozývalo jenom kdyz sem pustil plyn nebo zařadil N...spis to byl takovej umelej zvuk...nebo gumovej jako by se o něco dřela guma.

no to je ta spojka.a cema je kolem 4 tis.

http://obchod.autokelly.cz

viz foto:

[upravil dne 2.11.06 Medion]

post-0-14109594941647_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Fusion

Supr ceny - http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=valeo801411&

čéče to je až moc podezdřele levný,aby to nebyl nějakej šit

Houbelec. Kupuju tam všechno a maximální spokojenost.

Když je tam napsaný Valeo nebo Sachs tak dostaneš výrobek Valeo nebo Sachs.

Kelly sou předražení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dlouho to tak nevydrží. Cena spojk. ložiska + přítlačak je většinou stejná plus minus pár stovek jako celá sada včetně lamely. Tady se moc ušetřit nedá. Originál repasovaná sada spojky od Peugeota cca 4000 kč vč DPH. Určitě u toho vyměnit gufero na klice a lanko. V lanku je samostav. mechanizmus, který se snaží dorovnat prodřený přítlačák a ložisko a většinou už ho nedostaneš do správné polohy. Potom to po výměně spojky nejde seřídit, nebo tam to lanko vůbec nenasadiš zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...