Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 406 HDi


Freedom

Recommended Posts

Ahoj všichni, mám rozjednanou 406ku HDi 80kw, má najeto 210 000 km, rok 2002,v plný palbě mimo navigace a kůže, první majitel, serviska, cena 163 000 bez DPH.Byl jsem se na ní podívat( mimochodem je z Plzně) dost se mi líbila, akorát se mi zdá že na 80 kw je docela líná.Měl jsem 406 1,9 td a teď jezdím s VITEM 2.2 cdi.Tak co myslíte má to cenu.Dík za názory

FREEDOM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem dříve 406 1,8 16v 85 Kw a teď 406 2,0 HDi 80Kw ze začátku jsem měl pocit, že je to slabé, ale má to velmi dobrý krouťák, takže se to ani nezdá... benzín se musel dost vytáčet.

Kupoval jsem ho v dubnu 2006 a taky měla najeto 130 tis km, do provozu dáno 3/2003.

[upravil dne 2/11/2006 Jirkap]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nieco k zivotnosti P406: znamy prave kupil P406 kombi, 2,0HDI, roc. 2001 s najazdenymi vyse 400 000 (!!) km, orig. servisnou knizkou. Bolo servisovane v Brne, na SLovensku peugeotu povodny majitel neveril. Prve dojmy z auta su nad ocakavanie dobre, zda sa, ze to este par stotisic urcite nabeha.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...