Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozpůlená 405 Mi16


john111

Recommended Posts

Já sem jednou takle našel rozstřelenou 605, pozdějc Citróna C15 a taky by šly hodit na náklaďák a odvíst.

Poctivě sem ale vypátral majitele, pověděl básničku o náhradních dílech a bylo to.

Ono většinou ti lidi sou pak rádi že se toho zbaví (jako tohle, totálka) takže stačí poprosit, popř. věnovat nějakou částku nebo dárek.

Jen to chce udělat rychle dokud auto není rozkradený, mít nějakej papír a pak si s tím dělat co je libo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já sem jednou takle našel rozstřelenou 605, pozdějc Citróna C15 a taky by šly hodit na náklaďák a odvíst.

Poctivě sem ale vypátral majitele, pověděl básničku o náhradních dílech a bylo to.

Ono většinou ti lidi sou pak rádi že se toho zbaví (jako tohle, totálka) takže stačí poprosit, popř. věnovat nějakou částku nebo dárek.

Jen to chce udělat rychle dokud auto není rozkradený, mít nějakej papír a pak si s tím dělat co je libo...

Plně souhlasím. To byste nevěřily, kolik mladejch šmejdů má u sebe různé znaky od aut. Když se jich ptáte, proč to dělají, tak většinou odpoví že neví a nebo jen tak. Přes d...u jim dát nemůžete a rodičům je to jedno. Tak co stím. A ze zákona se na ně nemůže, odkládá se to kvůli věku. A pokuta pro rodiče:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, když jsem jezdil s taťkovym roverem, tak na chatě jednoho rána byla celá vesnice bez cedulek (škoda, seat, 120, atd) jen na našem Roverovi zůstali, hned na mě každej koukal jak na lotra a pak jsem zjistil, že asi 15ti letej soused měl na chatě stejně starýho kámoše a večer se prostě nudily a tak kradli znáčky a protože mě od malička znal, tak jsem byl ušetřen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Nojo, když jsem jezdil s taťkovym roverem, tak na chatě jednoho rána byla celá vesnice bez cedulek (škoda, seat, 120, atd) jen na našem Roverovi zůstali, hned na mě každej koukal jak na lotra a pak jsem zjistil, že asi 15ti letej soused měl na chatě stejně starýho kámoše a večer se prostě nudily a tak kradli znáčky a protože mě od malička znal, tak jsem byl ušetřen.

:D:D tak to je nenapdany ukradnout cele vesnici znacky a sobe ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Nojo, když jsem jezdil s taťkovym roverem, tak na chatě jednoho rána byla celá vesnice bez cedulek (škoda, seat, 120, atd) jen na našem Roverovi zůstali, hned na mě každej koukal jak na lotra a pak jsem zjistil, že asi 15ti letej soused měl na chatě stejně starýho kámoše a večer se prostě nudily a tak kradli znáčky a protože mě od malička znal, tak jsem byl ušetřen.

Něco podobného se stalo v Brně - Židenicích. Nějací chuligáni tam obrali značky z aut ve dvou ulicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Dakaros

Nojo, když jsem jezdil s taťkovym roverem, tak na chatě jednoho rána byla celá vesnice bez cedulek (škoda, seat, 120, atd) jen na našem Roverovi zůstali, hned na mě každej koukal jak na lotra a pak jsem zjistil, že asi 15ti letej soused měl na chatě stejně starýho kámoše a večer se prostě nudily a tak kradli znáčky a protože mě od malička znal, tak jsem byl ušetřen.

Něco podobného se stalo v Brně - Židenicích. Nějací chuligáni tam obrali značky z aut ve dvou ulicích.

To pomáhá a málokterý už to udělá podruhý.

Když se chytnou takový chuligáni, tak je nejlepší je ukázat majiteli vozidla a po minutě jsou chuligáni jako andělíčci.:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

mimo téma: to Dakaros: nebyl jsi tento týden náhodou nakupovat v Autokelly ve Vysočanech? Jsem tam potkal stejnou 309 jako máš ty...

Já taky (asi měsíc a půl) ... stála tam zaparkovaná před krámem. Myslim, že bude asi někoho z krámu anebo ze skladu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak dneska jsem jel tou cestou a auto už tam není...takže pro všechny co měli nějaký zájem si z tý chudinky něco vzít mají už smůlu !!!!!!!! :bojim :bojim :bojim

uz v patek odpoledne tam byla jen zadni cast, predek asi odjel podobne jako v cetnickem filmu s Luis de Funesem, kde jezdila ta jeptiska s rozpulenym citroenem - kachnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...