Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní kapalina do ostřikovačů - diskuze, rady, atd.


Jirkap

Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Mila_S

Já beru jakoukoliv lacinou a přidávám do ní Jar:mrk

a vidíš pak na cestu přez ty bublinky

Kdepak, žádný bublinky (samozřejmě tam toho neliju kýbl :mrk:mrk:mrk) a nevržou mi gumičky :P

[upravil dne 1.11.06 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co by mělo být na kapalině do ostřikovačů k diskuzi, když jí potřebuju tak prostě v prvním obchodu koupím co mají a neřeším jestli smrdí po citronu nebo fialkách :D Nějak jsem si nevšiml, že by kapalina od Shellu čistila okno líp než ta z Tesca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Nevím co by mělo být na kapalině do ostřikovačů k diskuzi, když jí potřebuju tak prostě v prvním obchodu koupím co mají a neřeším jestli smrdí po citronu nebo fialkách :D Nějak jsem si nevšiml, že by kapalina od Shellu čistila okno líp než ta z Tesca.

Já jo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Driver

Nevím co by mělo být na kapalině do ostřikovačů k diskuzi, když jí potřebuju tak prostě v prvním obchodu koupím co mají a neřeším jestli smrdí po citronu nebo fialkách :D Nějak jsem si nevšiml, že by kapalina od Shellu čistila okno líp než ta z Tesca.

Já jo!

rozdíl u mě zaznamenala především peněženka, v tescu stojí 5 l cca 40 kč a u shell pumpy jejich kapalina cca 200,- za 3 litry, kvalitu nepoznám, zdájí se obě vyhovující, jestli ta tesco je šizená a udávají do -40 ale zamrzá v -20 jsem nezjistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dress

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Driver

Nevím co by mělo být na kapalině do ostřikovačů k diskuzi, když jí potřebuju tak prostě v prvním obchodu koupím co mají a neřeším jestli smrdí po citronu nebo fialkách :D Nějak jsem si nevšiml, že by kapalina od Shellu čistila okno líp než ta z Tesca.

Já jo!

rozdíl u mě zaznamenala především peněženka, v tescu stojí 5 l cca 40 kč a u shell pumpy jejich kapalina cca 200,- za 3 litry, kvalitu nepoznám, zdájí se obě vyhovující, jestli ta tesco je šizená a udávají do -40 ale zamrzá v -20 jsem nezjistil

Jo rozdíl tam je, třeba u kapaliny z Kauflandu apod. mi za mi stěračema tahá taková mlha a mizí až asi po 2 sec, a následně při dešti se to matlá po skle za stěračema, ve tmě v dešti a k tomu protijedoucí auto a jsem slepej. Když použiju od Shellu nebo nějakou kvalitnější tak je po setření sklo čirý, a tyhle problemy nedělá. I když se mi stalo že jsem koupil značku a stála za prd taky. Už několikrát jsem dal celý 3 litry manželce na čištění oken doma.:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo rozdíl tam je, třeba u kapaliny z Kauflandu apod. mi za mima stěračema tahá taková mlha a mizí až asi po 2 sec, a následně při dešti se to matlá po skle za stěračema, ve tmě v dešti a k tomu protijedoucí auto a jsem slepej. Když použiju od Shellu nebo nějakou kvalitnější tak je po setření sklo čirý, a tyhle problemy nedělá. I když se mi stalo že jsem koupil značku a stála za prd taky. Už několikrát jsem dal celý 3 litry manželce na čištění oken doma.:papa tak to máš pravdu,to mi u těch levnej(kaufl.tesco)dělalo taky,ty mazance a mlhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...